تصویر منتشر شده از پنل صفحه نمایش ۵.۴ اینچی آیفون ۱۲

یک تصویر در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتشر شده که ادعا می‌گردد مربوط به صفحه نمایش ۵.۴ اینچی آیفون ۱۲ است.

تایید یا رد این تصویر کار بسیار دشواری است اما به نظر می‌رسد که تصویر در یک کارخانه گرفته شده چون چندین صفحه نمایش دیگر هم به چشم می‌خورد. طبق تصویر درز شده ناچ  صفحه نمایش در اندازه آیفون ۱۱ می‌باشد اما حاشیه آن کوچکتر شده است. بر اساس شایعات، حاشیه‌های صفحه نمایش در سری آیفون ۲۰۲۰ کوچکتر می‌شوند اما اندازه ناچ یا همان بریدگی بالای صفحه نمایش تغییر نخواهد کرد.

آیفون ۱۲ با صفحه نمایش ۵.۴ اینچی عضو جدیدی در ترکیب آیفون اپل خواهد بود. ظاهرا این شرکت قصد دارد در سال جاری میلادی چهار مدل آیفون با اندازه‌های ۵.۴ اینچ، ۶.۱ اینچ و ۶.۷ اینچ به بازار عرضه کند. دو مدل آیفون ۱۲ با اندازه صفحه نمایش ۵.۴ و ۶.۱ و دو مدل آیفون ۱۲ پرو با صفحه نمایش ۶.۱ و ۶.۷ اینچی رونمایی خواهند شد. پیش بینی می‌شود هر ۴ مدل با صفحه نمایش اولد و پشتیبانی از ۵G همراه باشند اما فقط مدل‌های پرو شبکه mmWave را پوشش می‌دهند.

از سایر اطلاعات درز شده اخیر می‌توان به حذف هندزفری و آداپتور شارژ در جعبه آیفون ۱۲ اشاره کرد. این حرکت اپل برای کمک به محیط زیست و کاهش هزینه‌های تولید انجام می‌شود. گفته می‌شود اپل کابل لایتینگ به USB-C بافته شده را همراه با نسل بعدی آیفون عرضه می‌کند. هنوز مشخص نیست که اپل چه زمانی قصد معرفی و عرضه سری جدید آیفون را دارد. توسعه آیفون ۱۲ به خاطر شیوع ویروس کرونا از چند جهت با مشکل مواجه شد و ممکن است به خصوص در عرضه این محصول شاهد تاخیر باشیم.

همچنین بخوانید:

از طريق MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.