وقتی آیفون از سقوط ۴۲۵۰ متری جان سالم به در می‌برد!

یک ویدیو حدود دو ماه و نیم پیش در TikTok منتشر شد که حالا مورد توجه قرار گرفته است. این ویدیو که توسط یک چترباز منتشر شده، آیفون او قبل از اینکه از ارتقاع ۱۴۰۰۰ فوتی (تقریبا ۴۲۵۰ متری) سقوط کند را نشان می‌دهد. این آیفون به پهلو در یک زمین نرم با گل و علف فرود آمده است. این زمین یکی از دلایلی است که گوشی از سقوط جان سالم به در برد. البته قاب استفاده شده هم ظاهرا تاثیر گذار بوده که مقاوم به نظر می‌رسد.

مدل آیفونی که از این سقوط جان سالم به در برده مشخص نیست. قطعا بسیاری از کاربران آیفون که گوشی آن‌ها بعد از افتادن از یک ارتفاع کم آسیب دیده، از دیدن این ویدیو متعجب می‌شوند. اکثر قاب‌هایی که این روزها به عنوان ضد ضربه به فروش می‌رسند ادعا می‌کنند در صورت استفاده گوشی شما از سقوط تقریبا ۲ متری جان سالم به در می‌برد. همچنین بخوانید: آیفون ۱۴ سه دانشجو را از یخ زدگی نجات داد .

التبه این اولین بار نیست که آیفون از سقوط جان سالم به در می‌برد. اگرچه ارتفاع ۴.۲ کیلومتری چشمگیرتر است اما به طور مثال در سال ۲۰۱۸ در فاصله یک هفته دو سقوط آیفون جالب داشتیم. یکی از آن‌ها آیفون ۷ پلاس بود که از درون StarFlyer (تاب چرخشی شهربازی) و ارتفاع تقریبا ۱۴۰ متری سقوط کرد و تمام ماجرا توسط خود گوشی فیلمبرداری شد.

مورد دیگر یک زن و دوستش بودند که یک هواپیمای قدیمی دوباله را برای پرواز تفریحی کرایه کردند. در ارتفاع حدود ۳۰۰ متری وزش بادT آیفون را از دست آن زن جدا کرد. هنگامی که فرود آمدند با کمک برنامه Find My آیفون خود را پیدا کرد که سالم و بدون و خراش در چمن‌های بلند فرود آمده بود.

با توجه به قیمت بسیار بالای آیفون (مانند سایر چیزها) در ایران، از این داستان‌ها درس بگیرید و در هر شرایطی آیفون خود را در دست نگیرید. یک اتفاق و یا سهل انگاری می‌تواند گران تمام شود و شاید شما مانند کاربران این مقاله خوش شانس نباشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.