ویدیو تبلیغاتی جالب اپل برای بازی‌های جدید اپل آرکید

یکی از حرکات خوب تیم کوک به عنوان مدیر عامل اپل، تمرکز روی خدمات بود. بر اساس یک برآورد بیش از ۱.۵ میلیارد آیفون فعال در دنیا وجود دارد و این یعنی تعداد بسیار زیادی مشترک بالقوه. خدمات اپل شامل سرویس‌هایی مانند App Store, Apple Music, AppleCare, iCloud, Apple News+, Apple TV+, Apple Fitness+, Apple One, Apple Arcade و … است. برخی از خدمات اپل اشتراکی هستند که پرداخت ماهیانه از کاربران دریافت می‌کنند.

اپل به تازگی یک ویدیو تبلیغاتی جالب برای اپل آرکید منتشر کرده است که یکی از سرویس‌های این کمپانی می‌باشد. هدف تبلیغ این است که بگوید شما بدون توجه به مکان، زمان یا موقعیت، با یک ضربه به سرگرم کننده‌ترین بخش گوشی خود می‌رسید. چون هرکجا که باشید، اپل آرکید باز است. در این آگهی یک زن نمایش داده می‌شود که در ماشین خود در پارکینگ حضور دارد و منتظر فرزندش است تا اون را از مدرسه به خانه ببرد. این خانم که می‌خواهد زمان کوتاه انتظار خود را سرگرم شود، به سراغ اپل آرکید می‌رود.

موزیک Let’s Play یا همان بیا بازی کنیم از Kullah در پس زمینه شنیده می‌شود و این خانم کاملا غرق در بازی‌هایی است که با تلفن همراه خود انجام می‌دهد. شخصیت بازی‌ها در ماشین او حضور می‌یابند و برخی مانند رافائل لاک پشت‌های نینجا، روی صندلی راننده قرار می‌گیرند. وقتی نگهبان مدرسه به طرز مشکوکی به ماشین نگاه می‌کند، شرایط برای یک ثانیه عادی می‌شود اما هنگامی که او می‌رود خود ماشین هم تغییر می‌کند. همچنین بخوانید: سرنوشت کارمندی که از اپل ۱۷ میلیون دلار دزدی کرد!

در نهایت همه شخصیت‌های بازی به گوشی برمی‌گردند به غیر از یکی از کارکترهای پرندگان عصبانی که به شیشه ماشین برخورد می‌کند. این همان لحظه‌ای است که دختر این خانم درب ماشین را باز می‌کند و سوار ماشین می‌گردد. در نهایت هم شعار «هر کجا که هستید، اپل آرکید باز است» نمایش داده می‌شود.

این یکی از جذاب‌ترین تبلیغات‌های اپل بوده که البته دو علامت سوال در آن وجود دارد؛ اولی اینکه چرا پارکینگ مدرسه اینقدر خالی است و دیگری چرا دختر کوچولو تنهایی به سمت ماشین مادرش آمده و هیچ معلم و یا نگهبانی او را همراهی نمی‌کند که البته نمی‌توان برای یک آگهی ۳۰ ثانیه‌ای توقعی بیش از این داشت.

نظر شما در مورد این ویدیو تبلیغاتی چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.