تصاویر درز شده از رم A14، تراشه آیفون ۱۲

هر چه که به معرفی آیفون ۱۲ نزدیک می‌شویم، جزئیات و اطلاعات بیشتری از این دستگاه منتشر می‌شود. به تازگی تصاویر رم تراشه A14 اپل در توییتر منتشر شده است.

کاربری Mr.White که در توییتر سابقه خوبی در رابطه با افشای اطلاعات مربوط به اپل دارد، تصاویر قطعه رم تراشه A14 اپل را منتشر کرده که روی تراشه جای می‌گیرد. ما امید به افشای اطلاعات در رابطه با رم دستگاه بودیم با این حال چیز زیادی از این تصویر به دست نمی‌آید.

رم A14

روی قطعه رم که در تصویر هم مشخص است عدد ۲۰۱۶ درج شده است. این یعنی تراشه در شانزدهمین هفته سال ۲۰۲۰ تولید شده است. این تنها چیزی است که تصاویر درز شده از رم آیفون ۱۲ به ما می‌گوید!

گفته می‌شود اپل امسال ۴ مدل آیفون ۱۲ معرفی خواهد کرد. یک آیفون نسبتا اقتصادی با صفحه نمایش ۵.۴ اینچی (رم ۴ گیگابایتی)، دو مدل با صفحه نمایش ۶.۱ اینچی و یک مدل با صفحه نمایش ۶.۷ اینچی (رم ۶ گیگابایت) اعضای خانواده آیفون ۱۲ خواهند بود. این دستگاه از تراشه A14 بهره می‌برد که نسبت به نسل قبلی سریعتر و کارآمدتر خواهد بود. علاوه بر این، تراشه ۵ نانومتری A14 از موتور عصبی برای پردازش سریعتر واقعیت افزوده و واقعیت مجازی بهره می‌برد.

دو نسخه معمولی آیفون ۱۲ از دو دوربین و نسخه‌های پرو از سه دوربین به همراه یک اسکنر Lidar بهره می‌برند. تمامی مدل‌های از ۵G پشتیبانی می‌کنند و از صفحه نمایش اولد در آن‌ها استفاده شده است.

قطعه رم A14

همچنین بخوانید:

از طريق Twitter
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.