ایان بیر اکسپلویت جدیدی را برای جیلبریک احتمالی iOS 12 منتشر کرد

در هفته‌های اخیر اکسپلویت‌هایی برای iOS 12 مشخص و منتشر شده‌اند که می‌توان برای جیلبریک iOS 12 استفاده کرد. ایان بیر، عضو تیم پروژه صفر گوگل نیز یک اکسپلویت جدید منتشر کرده است.

همانند اکسپلویتی که هفته پیش منتشر شد، این نیز تنها بر روی iOS 12.1.2 و نسخه‌های پایین‌تر قابل استفاده می‌باشد و در iOS 12.1.3 رفع گردیده است. به غیر از iOS، این اکسپلویت در macOS 10.14.2 نیز یافت می‌شود.

اکسپلویت یافت شده توسط ایان بیر در گذشته برای جیلبریک iOS 11 استفاده شده است و امکان دارد اکسپلویت جدیدش نیز همین مسیر را طی کند.

در حالی که ایان بیر اکسپلویت را منتشر کرده است، اما هنوز هم توسعه دهندگان با استعداد جامعه جیلبریک، باید سخت کار کنند تا آن را به جیلبریک iOS 12 تبدیل کنند. یک کار بسیار سخت و زمان بر که اکسپلو‌یت ایان آن را ساده‌تر کرده و امید را برای جیلبریک iOS 12 افزایش داده است.

اکسپلو‌یت‌های مشخص شده با جزئیات منتشر شده‌ و همه آن‌ها در iOS 12.1.3 توسط اپل رفع شده‌اند. اگر به دنبال جیلبریک آیفون و آیپد خود هستید پس روی iOS 12.1.2 و نسخه‌های قبلی آن بمانید یا به iOS 12.1.2 و iOS 12.1.1 که همچنین ساین آن‌ها بسته نشده است دانگرید، کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.