آپدیت Checkra1n برای جیلبریک iOS 13.3

تیم توسعه دهنده checkra1n شب گذشته یک آپدیت را برای ابزار خود منتشر کرد که پشتیبانی از جیلبریک iOS 13.3 را به آن اضافه شده است. در این آپدیت همچنین باگ‌ها و مشکلاتی رفع شده است.

سیستم عامل iOS 13.3 به تازگی از سوی اپل منتشر شده که می‌توان گفت یک به روزرسانی نسبتا بزرگ است. در این آپدیت چندین باگ رفع شده و ویژگی‌های جدید از جمله امکان محدود کردن ارتباطات در اسکرین تایم اضافه شده است.

جیلبریک checkra1n همچنان به صورت آزمایشی منتشر می‌شود و در نسخه جدید هم پشتیبانی از دستگاه جدیدی همانند آیپد مینی ۲، آیفون ۵S، آیپد مینی ۳ و آیپد ایر اضافه نشده است. این آپدیت از اپل تی‌وی پشتیبانی می‌کند و در حالی که ممکن است با خطای -۲۰ مواجه شوید، اما روند جیلبریک موفقیت آمیز خواهد بود.

متاسفانه هنوز هم checkra1n فقط برای macOS منتشر شده و اگر به این سیستم عامل دسترسی ندارید، در حال حاضر امکان جیلبریک با checkra1n را ندارید. در حال حاضر هیچ خبری مبنی بر عرضه نسخه ویندوز یا لینوکس منتشر نشده است ولی احتمال می‌رود که در زمان عرضه نسخه نهایی ابزار، برنامه ویندوز و لینوکس هم منتشر شود.

از سایر تغییرات این نسخه می‌توان به پاکسازی آپدیت OTA هنگام بوت دستگاه اشاره کرد. شما می‌توانید آخرین نسخه checkra1n را از این لینک دریافت نمایید. همچنین آموزش کامل و قدم به قدم جیلبریک iOS 13.3 از این لینک در دسترس است.

منبع iPhoneHacks
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.