کمک سیری به دانشجوی ۱۸ ساله که به یک رودخانه یخ زده سقوط کرد

سیری جان یک فرد را نجات داده است. بیشتر ما می‌شنویم که اپل واچ موجب نجات جان آدم‌ها می‌شود و حالا دستیار صوتی هوشمند اپل موجب نجات جان یک دانشجو شده است. به گزارش KIMT News یک دانشجوی ۱۸ ساله به نام گیل سالسدو با اتومیبل خود به رودخانه وینباگو سقوط کرده است. ظاهرا ماشین وی به خاطر یخ زدگی جاده از کنترل خارج شده و به درون رودخانه افتاده است.

ماشین خاموش شده و در یک رودخانه یخ زده قرار گرفته است. او نتوانسته در آن شرایط تلفن همراه خود را پیدا کند و از سیری خواسته که با ۹۱۱ تماس بگیرد. وی در این باره گفته:

به سمت راست برگشتم  همه چیز تار شد. من نمی‌دانستم کجا می‌روم و نمی‌دانستم چکار باید بکنم. من فقط فکر می‌کردم. فکر می‌کردم که قرار است بمیرم.

مقامات اداره آتش نشانی شهر میسون به سرعت خود را به محل حادثه رسانده‌اند اما جریان رودخانه مانع باز شدن درب ماشین شده است و در همین حین سطح آب بالا می‌آمد و در نهایت وی از درب سمت شاگرد از ماشین خارج شده است.

این دانشجو می‌گوید که دستان من داشت یخ می‌زد و دیگر پاهایم را حس نمی‌کردم از سوی دیگر فشار آب هم خیلی زیاد بود. وی بعد به بیمارستان منتقل می‌شود از خطر به سلامت عبور کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.