مشکل GPS آیفون ۱۱ و اختلال در اپلیکیشن‌های مبتنی بر مکان یابی

گزارش‌های مختلفی برای سری آیفون ۱۱ منتشر می‌شود. برخی از کاربران گزارش کرده‌اند که GPS آیفون ۱۱ مشکل دارد و برنامه‌هایی همانند Strava و Waze درست کار نمی‌کنند.

توسعه دهندگان Strava این مسئله را بررسی کرده‌اند و مقصر امر را اپل دانسته‌اند. یکی از کاربران Strava که ورزشکار است از اپلیکیشن این کمپانی برای ردیابی فعالیت‌های خود استفاده می‌کند و از زمانی که آیفون ۱۱ پرو را تهیه کرده با مشکل مواجه شده است و پس از بررسی متوجه مشکل برنامه شده و با پشتیبانی آن تماس گرفته و پشتیبانی Strava هم انگشت اتهام را به سوی اپل گرفته است.

طبق بررسی‌های صورت گرفته ظاهرا آیفون ۱۱ پرو داده‌های افقی را دقیق ردیابی نمی‌کند. علاوه بر این فرد، سایر کاربران هم هنگام کار با Strava با این مشکل مواجه شده‌اند.

این ورزشکار گفته که من تمامی راه‌ها را اعم از آپدیت‌های نرم افزاری، بازگرداندن به حالت کارخانه و … رفته‌ام اما این مشکل رفع نشده است.

کاربران دیگر هم با اپلیکیشن‌های مبتنی بر مکان یابی مشکل داشته‌اند. به طور مثال یکی از کاربران برنامه محبوب ویز گفته که مکان من به سرعت به اینور و آنور پرش می‌کند و به ندرت پیش می‌آید که مکان یابی دقیق صورت بگیرد.

آیا شما نیز در سری آیفون ۱۱ خود مشکلی با GPS داشته‌اید؟ آن را در نظرات با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.