دوام یازده روزه‌‌ی آیفون ۱۱ در یک دریاچه

آیفون به خاطر کیفیت ساخت بالای خود در صنعت گوشی‌های هوشمند شناخته شده و داستان‌های مختلفی هم برای مقاومت بالای آن در برابر آب منتشر شده است. به تازگی یک دانش آموز در برزیل آیفون خود را سالم از درون دریاچه بیرون کشیده، این آیفون ۱۱ روز آنجا بوده و دوام آورده است!

به گزارش G1، برنو رافائل که یک دانش آموز است در حالا کایاک سواری در دریاچه پارانوآ بود که زنی را در حال غرق شدن در آب دید. وی بلافاصله برای نجات زن درون آب پرید. با این حال وقتی زن را به ساحل آورد، متوجه شد آیفون خود را گم کرده است. همچنین بخوانید: توقف فروش اپل واچ در آمریکا به دست یک ایرانی

او امیدی به یافتن دوباره آیفون خود نداشت. اما ۱۱ روز بعد ادینهو روچا، مربی غواصی، زمانی که با شاگردانش در عمق ۷ متری در حال غواصی شبانه بودند، یک آیفون را پیدا کردند. این آیفون در کمال تعجب هنوز کار می‌کرد.

روچا از منوی اضطراری آیفون برای شناسایی مالک استفاده کرد و وی را در شبکه‌های اجتماعی جستجو کرد. برنو رافائل، پست مربوط به آیفون پیدا شده را دید و به این مربی غواصی مراجعه نمود. رافائل قفل گوشی را با رمز عبور باز کرد و گوشی طوری کار می‌کرد که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است!

وی صاحب یک آیفون ۱۱ بود که از نظر تئوری می‌تواند تا عمق ۲ متری تا ۳۰ دقیقه زیر آب دوام بیاورد. اما این آیفون توانست به مدت ۱۱ روز در عمق ۷ متری سالم بماند!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.