باریک‌ترین حاشیه صفحه نمایش گوشی هوشمند در آیفون ۱۵

ما حدود ۶ ماه تا معرفی نسل بعدی آیفون فاصله داریم اما شایعات هم اکنون در مورد سری آیفون ۱۵ منتشر شده‌اند. اخیرا اخباری مبنی بر افزایش قیمت منتشر شده که از زمان معرفی آیفون X رخ نداده است. با این حال چندین تغییر، از جمله صفحه نمایش جدید سری آیفون ۱۵ ممکن است بتواند افزایش قیمت مطرح شده را توجیه کند.

طبق آخرین شایعات و گزارشات، آیفون ۱۵ پرو مکس باریک‌ترین حاشیه صفحه نمایش یک گوشی هوشمند را خواهد داشت. این یک تغییر جذاب می‌باشد که دور از ذهن نیست. افشاگر معروف Ice universe، می‌گوید که حاشیه صفحه نمایش این گوشی ۱.۵۵ میلی متر است که رکورد شیائومی ۱۳ با ۱.۸۱ میلی متر را می‌شکند. همچنین ببینید: روحت شاد لئون، تبلیغ جدید آیفون ۱۴ .

این یک تغییر کوچک نیست اما مسلما ضروری نمی‌باشد. تغییر بهتر در بخش صفحه نمایش می‌تواند کاهش اندازه جزیره دوربین باشد. البته اگر اپل هر دو را انجام دهد، صفحه نمایش ایده آل‌تری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

نکته عجیب در این میان صحبت افشا کننده در مورد آیفون ۱۵ پرو مکس است بدون اینکه اشاره‌ای به آیفون ۱۵ پرو بکند. البته اگر اپل حاشیه را نازک‌تر کند، بعید است که تنها به مدل پرو مکس محدود شود و باید در مدل پرو هم شاهد آن باشیم.

این گزارش با طرح‌های منتشر شده اخیر مطابقت داد. در این طرح‌ها حاشیه‌های صفحه نمایش کوچکتر شده‌اند، لبه‌ها گرد می‌باشند و برآمدگی دوربین بزرگتر شده است. به عبارت دیگر، اپل به دنبال زیباسازی نسل بعدی آیفون است و می‌خواهد در آیفونی که حداقل ۲ نسل در آن تغییرات چندانی نداده، تفاوت ایجاد کند. همچنین بخوانید: بهترین مک بوک پرو و مک مینی ۲۰۲۳ تا ۳۰۰ میلیون تومان قیمت دارد!

با این حال یکی از مواردی که همچنان یک راز است، آیفون ۱۵ اولترا می‌باشد. اگر مدل‌های آیفون ۱۵ پرو با تغییرات مختلف همراه است، پس نسخه اولترا چه ویژگی دارد که خریداران را وسوسه نماید؟ با این شرایط عرضه آیفون اولترا در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ محتمل‌تر به نظر می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.