قرمز تیره، آبی روشن و صورتی رنگ های سری آیفون ۱۵

در چند سال اخیر اپل با معرفی نسل جدید آیفون از رنگ‌های جدید نیز برای آن‌ها پرده برداشته است. طبق گزارشات، آیفون ۱۵ پرو در رنگ قرمز تیره عرضه خواهد شد. کد هگزا این رنگ #۴۱۰D0D می‌باشد که به نظر می‌رسد رگه‌هایی از قهوه‌ای دارد.

البته لازم به ذکر است که این یک شایعه می‌باشد و حتی در صورت صحت داشتن هم ممکن است هرگز آیفون ۱۵ پرو با رنگ قرمز را نبینیم. همچنین بخوانید: اپل ۲۰۲۳، آیفون ۱۵ اولترا، هدست واقعیت مجازی و دیگر هیچ!

انتظار می‌رود که آیفون ۱۵ پرو با شاسی تیتانیوم عرضه شود و این اولین آیفون با بدنه تیتانیوم می‌باشد. اپل در حال حاضر ساعت‌های تیتانیومی را می‌فروشد اما این ساعت‌ها در رنگ‌های طبیعی و space black عرضه می‌شود و سایر رنگ‌ها می‌تواند برای اپل چالش برانگیز باشد.

در این گزارش همچنین گفته شده که آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس هم با رنگ‌ها جدید همراه هستند و ممکن است آبی روشن و صورتی جز گزینه‌های مشتریان باشد. همچنین بخوانید: اپل واچ با یک هشدار جان دو نفر را نجات داد .

شایعات و تصاویر فاش شده حاکی از آن است که آیفون ۱۵ پرو دارای لبه‌های منحنی، حاشیه‌های نازک‌تر و دکمه‌های ثابت است. آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس نیز به جزیره پویا مجهز می‌شود و البته هر ۴ مدل با پورت USB-C همراه هستند.

مدل‌های پرو احتمالا از تراشه A17 بایونیک با فرآیند تولید ۳ نانومتری همراه می‌شود و مدل‌های غیر پرو دارای تراشه A16 هستند. همچنین شایعه شده که اپل مدل پرو مکس را بازنشسته می‌کند و بهترین مدل، آیفون ۱۵ اولترا نام خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.