Waze Navigation & Live Traffic

از یک برنامه مکان یاب دقیقا چه چیزی می‌خواهید؟ هر آنچه که بخواهید با Waze در دسترس شماست. هر چه که پیش روی شما اتفاق بیفتد، ویز شما را مطلع می‌کند. حتی اگر مسیر را بلد باشید با ویز از ترافیک، دوربین، پلیس، مه و … مطلع می‌شوید. اگر ترافیک سنگینی در مسیر شما رخ دهد، Waze مسیر را تغییر می‌دهد که زمان شما در ترافیک به هدر نرود.

با این برنامه می‌توانید بهترین زمان حرکت را بیابید، و به راحتی برنامه ریزی سفر خود را انجام دهید. به طور مثال می‌توانید زمانی که برای رسیدن به مقصد مدنظرتان هست را به برنامه بدهید، و Waze زمان حرکت را با توجه به ترافیک معمول می‌دهد. همچنین می‌توانید فاکتورهای مختلفی را برای مکان یابی به برنامه بدهید، عبور از جاده‌های خاکی، تقاطع خطرناک، عوارض، طرح زوج و فرد، طرح اصلی و … .

از قابلیت‌های دیگر این برنامه می‌توان به پیدا کردن پمپ بنزین‌ها در مسیر، پیدا کردن نزدیک‌ترین پارکینگ به مقصد، ذخیره محل پارک ماشین به صورت خودکار، پیدا کردن نزدیک‌ترین غذا خوری / هتل / رستوران و … اشاره نمود.

این برنامه از Apple CarPlay نیز پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید با iOS 12 از ویز بر روی صفحه نمایش ماشین‌هایی که این قابلیت را دارند، بهره ببرید. بدون شک ویز بهترین برنامه مسیریابی است که خوشبختانه مدتی هست رفع فیلتر شده و استفاده از آن برای صرفه جویی وقت، بنزین و جلوگیری از حوادث مختلف به همگان توصیه می‌شود. لازم به ذکر است این برنامه از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و می‌توانید محیط برنامه و همچنین سخنگوی مسیر را به زبان فارسی تغییر دهید.

ورژن: ۴.۴۶

حجم: ۱۷۱.۲ MB

سازگاری: iOS 10.0 یا بالاتر . Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.