آیفون ۱۳ پرو مشکی ، بسیار تیره‌تر از Graphite و Space Grey خواهد بود

چندی پیش گزارشاتی مبنی بر عرضه آیفون ۱۳ پرو با رنگ مشکی مات منتشر شد و اکنون اطلاعات جدیدی در این باره منتشر شده است.

در یک ویدیو آپلود شده در یوتیوب، اطلاعات مهمی از آیفون ۱۳ منتشر شده است. این اطلاعات از سوی ماکس وینباخ می‌باشند. آیفون ۱۳ پرو با رنگ مشکی همراه است که بسیار تیره‌تر از آیفون ۱۲ پرو گرافیت خواهد بود.

برای درک بهتر از رنگ؛ کد Hex نزدیک به آن ۱۲۱۲۱۲ است که با مراجعه به این لینک می‌توانید این رنگ را مشاهده کنید. در حال حاضر Space Grey را می‌توان تیره‌ترین رنگ اپل برای دستگاه‌های چرخه تولید دانست که با عرضه آیفون ۱۳ پرو تغییر خواهد کرد.

طبق گزارشات قبلی، مدل‌های پرو آیفون ۱۳ دارای پوشش جدیدی از فولاد ضد زنگ هستند که لکه‌ها و اثر انگشت‌ها را کمتر به خود جذب کنند.

اپل همیشه یک آیفون نزدیک به سیاه را برای فروش داشته اما هرگز ما یک آیفون پرو با مشکی مات خالص را ندیده‌ایم.

همچنین بخوانید:

در گذشته گزارش شده بود فناوری سنسور شیفت که در لنزهای واید آیفون ۱۲ پرو مکس استفاده شده بود، در تمامی مدل‌های آیفون ۱۳ حضور خواهد داشت. استفاده از این فناوری منجر به تصاویر واضح‌تر و لرزشگیری بهتر می‌شود.

یک فناوری که در داخل اپل با نام Warp شناخته می‌شود، نسخه جدیدی از سیستم لرزشگیر الکترونیکی است. به نظر می‌رسد که این فناوری در تمامی فریم ریت‌ها و وضوح‌ها کار می‌کند و مچنین ممکن است ارتباطی با قابلیت ردیابی موضوع داشته باشد.

در قسمت دیگری از ویدیو به ویژگی‌های دیگری از نسل بعدی آیفون پرداخته می‌شود که در گذشته هم در اخبار داشتیم؛ از جمله ظرفیت ذخیره سازی ۱ ترابایتی، سنسور LiDAR برای همه مدل‌ها، باتری بزرگتر و صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی برای مدل‌های پرو.

از طريق یوتیوب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.