آیفون ۱۳ پرو با ظرفیت ۱ ترابایت عرضه می‌شود

اپل احتمالا در سال جاری میلادی ظرفیت ۱ ترابایت را برای آیفون ۱۳ پرو در نظر خواهد گرفت. این شرکت به تازگی نمونه‌های اولین آیفون ۱۳ پرو را با فضای ذخیره سازی ۱ ترابایت آزمایش کرده است.

به گفته Jon Prosser، افشا کننده قابل اعتماد این حوزه، ظرفیت ۱ ترابایت فقط برای مدل‌های پرو آیفون ۱۳ در دسترس خواد بود. این منطقی است، چون طبق فرمت قیمت گذاری اپل، ظرفیت یک ترابایت بسیار گران خواهد بود و بعید است که کاربران عادی علاقه‌ای به داشتن آن داشته باشند. اپل در حال حاضر آیفون ۱۲ پرو را با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت تا ۵۱۲ ارائه می‌دهد. از آنجایی که بسیاری از افراد آیپد را به عنوان جایگزین لپ تاپ استفاده می‌کنند، آیپد پرو با ظرفیت ۱ ترابایت نیز عرضه می‌شود.

جان همچنین ادعا کرده که اپل ممکن است که ناچ آیفون ۱۳ را آنطور که انتظار می‎رود کاهش ندهد. شایعات حاکی از آن است که اپل امسال اندازه ناچ را کوچکتر خواهد کرد. با این حال تفسیرهای اخیر فایل‌های CAD نشان می‌دهد که این تغییر اندازه به معنای کاهش ارتفاع ناچ است و عرض آن تغییری نخواهد کرد.

در حدود یک ماه گذشته اطلاعات نسبتا زیادی از آیفون ۱۳ منتشر شده است. انتظار نمی‌رود که اپل امسال تغییرات رادیکالی در سری آیفون خود انجام دهد و عمده‌ترین به روزرسانی آن حضور صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی در کنار عملکرد بهتر و پیشرفت در ۵G خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.