پرینت سه بعدی از آیفون ۱۴ پرو مکس

ShrimpApplePro اولین منبعی بود که در مورد طراحی جدید آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس گزارش داد و به تازگی تصاویری از پرینت سه بعدی یک آیفون ۱۴ پرو مکس را به اشتراک گذاشته است. این پرینت سه بعدی احتمالا بر اساس مشخصاتی است که اپل برای سازندگان لوازم جانبی ارسال کرده و دید مناسبی از تغییرات مدل جدید به ما نشان می‌دهد.

اگرچه پیش از این نیز ماکت‌های سری آیفون ۱۴ را دیده‌ایم، اما این اولین باری است که یک پرینت سه بعدی با سوراخ‌های دایره و بیضی شکل منتشر شده است. همانطور که پیش از این گفته شده بود، اجزای فیس آیدی و دوربین جلو در این دو حفره جای می‌گیرند و خبری از ناچ فعلی در مدل‌های پرو آیفون ۱۴ نیست.

به نظر می‌رسد که اپل که اپل تنها محیط‌های بلا استفاده اطراف عناصر ناچ را حذف کرده و تمامی اعضا کوچک نشده‌اند.

نکته دیگری که از این ماکت می‌توان یافت، نسبت تصویر بلندتر آیفون ۱۴ پرو مکس در مقایسه با آیفون ۱۳ پرو مکس است. این مطابق با گزارش‌ها و تصاویری است که ادعا می‌کردند گوشی جدید اپل دارای صفحه نمایش بلندتری است. ظاهرا نسبت صفحه نمایش از ۱۹.۵:۹ به ۲۰:۹ رسیده است. همچنین ظاهرا می‌تواند توضیح دهد که چرا آیفون ۱۴ پرو مکس لبه‌های متفاوتی دارد.

این تصاویر همچنین شایعاتی که می‌گفتند برآمدگی دوربین آیفون ۱۴ پرو مکس بیشتر است را تایید می‌کنند. استفاده از دوربین ۴۸ مگاپیکسلی به جای ۱۲ مگاپیکسلی، باعث افزایش اندازه سیستم دوربین آیفون ۱۴ پرو مکس می‌شود. به همین دلیل است که قاب آیفون ۱۳ پرو مکس با مدل ساختگی آیفون ۱۴ پرو مکس سازگاری ندارد. با وجود اینکه احتمالا اندازه صفحه نمایش این گوشی همان ۶.۷ اینچ نسل قبلی است.

در تصاویر جدید این مسئله مشخص نیست، اما احتمالا گوشی بعدی نسبت به مدل ۲۰۲۱ حاشیه‌های نازک‌تری داشته باشد. این تمام مواردی بود که از طراحی نسل بعدی آیفون انتظار می‌رود.

همچنین شایعه شده که مدل‌های پرو دارای تراشه سریع‌تر A16 بایونیک هستند که مبتنی بر فرآیند تولید جدیدتری است و متفاوت با چیزی می‌باشد که در مدل‌های معمولی شاهد خواهیم بود.

انتظار می‌رود که کل مجموعه به دوربین جلوی بهتری مجهز شود و همچنین گفته می‌شود امکان ارسال پیام از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای فراهم می‌شود. این تغییرات می‌تواند سری آیفون ۱۴ را به بهترین گوشی سال ۲۰۲۲ تبدیل کند. همانطور که قبلا نیز ذکر کرده‌ایم، جانشین آیفون ۱۴ مینی ۵.۴ اینچی یک مدل ۶.۷ اینچی خواهد بود.

اپل طبق رویه معمول در اواخر شهریور ماه آیفون جدید خود را معرفی می‌کند اما با توجه به قرنطینه فعلی در چین، شاید عرضه آن با تاخیر مواجه شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.