آیفون ۱۳ هرگز معرفی نخواهد شد!

اپل در سال جاری میلادی آیفون ۱۳ را معرفی نمی‌کند و در گزارشی تاکید شده که اپل به دنبال طرح نام گذاری دیگری برای آیفون‌های آینده است.

طبق گزارش جدید Jon Prosser، افشا کننده محبوب و دقیق اپل، ساکنین کوپرتینو امسال آیفون ۱۲s را معرفی خواهند کرد و سال آینده طرح نام گذاری آیفون را تغییر می‌یابد یا بعد از شماره ۱۲ به ۱۴ می‌رود. در این گزارش علت این کار نحس بودن عدد ۱۳ عنوان شده است و شاید به طور کلی نام گذاری بر حسب اعداد کنار گذاشته شود.

هفته گذشته نیز اخباری منتشر شد که مبنی بر آن اپل قصد ندارد تغییرات عمده‌ای روی سری بعدی آیفون بدهد. گزارش بلومبرگ همچنین خاطر نشان کرد که اپل در حال حاضر نسل بعدی آیفون را درون شرکت با پسوند S می‌شناسد. به گفته جان، تنها به روزرسانی عمده آیفون نسل بعدی صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی است. در ابتدا قرار بود که آیفون ۱۲ پرو با این صفحه نمایش  عرضه شود که به تعویق افتاد.

با وجود اینکه ما در اولین ماه سال ۲۰۲۱ هستیم، اما اطلاعات نسبتا زیادی در مورد نسل بعدی آیفون منتشر شده است. انتظار می‌رود که نسل بعدی آیفون از سیستم خنک کننده محفظه بخاری و همچنین صفحه نمایش با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز برخوردار باشد. آیفون ۲۰۲۱ دارای ناچ کوچکتر و طراحی کمی ضخیم‌تر خواهد بود و به وای-فای نسل جدید یعنی وای-فای ۶E مجهز است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.