اپل به دنبال استخدام فردی با سابقه در حوزه رمز ارز است!

رمز ارزها به لطف تبلیغات گسترده شبکه‌های اجتماعی و افزایش قیمت، در کانون توجه هستند. شرکت‌های بزرگی مانند تسلا در این بازار سرمایه گذاری کردند و حتی در بازه‌ای امکان خرید محصولات تسلا با بیت کوین فراهم شده بود. اپل برای توسعه یک سیستم پرداخت جایگزین به دنبال یک مدیر با سابقه است که می‌تواند نشانه دیگری از حضور آینده اپل، در حوزه رمز ارز باشد.

ویژگی‌های این شغل در وب سایت اپل به شرح زیر است:

کیف پول، پرداخت‌ها و تیم تجارت اپل به دنبال یک مدیر باتجربه برای مشارکت در حوزه پرداخت‌های جایگزین است. ما به دنبال یک متخصص اثبات شده در (پرداخت) جایگزین جهانی و راه‌های نوظهور پرداخت هستیم. ما برای شکل گیری چارچوب مشارکت و مدل‌های تجاری، تعریف پارادایم‌های اجرایی، شناسایی عوامل اصلی و مدیریت روابط با شرکای پرداخت استراتژیک، به کمک شما نیاز داریم. این موقعیت مسئول توسعه فرآیند سر به سر (end to end) تجارت، از جمله غربالگری شرکا، مذاکره و بستن توافق نامه‌های تجاری و راه اندازی برنامه‌های جدید خواهد بود.

اپل می‌گوید شخص متقاضی باید حداقل ۵ سال سابقه کار در حوزه پرداخت‌های جایگزین مانند BNPL، پرداخت سریع، رمز ارزها و … را داشته باشد. توضیحات اپل برای این شغل نشان می‌دهد که اپل به یک سیستم پرداخت جایگزین فراتر از اپل پی علاقمند است. شاید اپل در حال آزمایش کیف پول پرداخت برای آیفون بر اساس رمز ارز است.

برنامه مشارکت را با با عوامل اصلی در اکو سیستم پرداخت‌های جایگزین هدایت کنید، که شامل فرآیند کامل شناسایی شریک، توسعه مورد تجاری و اجتماعی شدن، مذاکرات مشارکت، امضای قرداد و اجرای آن، عرضه در بازار و ادامه ارزش رشد مشارکت است. برای پیشبرد پرونده‌های تجاری، ایمن سازی منابع و ارائه ارتباطات مداوم با شرکای سطح ارشد داخلی و خارجی کار کنید.

کاملا مشخص است که اپل در حال بررسی یک سیستم پرداخت جایگزین مبتنی بر رمز ارز است. کمپانی‌هایی مانند اپل می‌توانند با سیستم پرداخت خود، پذیرش رمز ارزها را به صورت انبوه تسریع بخشند. وقتی که اپل یک سیستم پرداخت جایگزین جدید را معرفی کند، قطعا صنعت پرداخت از الگوی آن‌ها پیروی می‌کنند. اپل نسبت به سیستم پرداخت خود بسیار سخت گیر است و این ما را متعجب می‌کند که آیا پلتفرم پرداخت جدید اپل مهفوم اصلی عدم تمرکز را حفظ میکند یا خیر!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.