ایمیل تیم کوک به کارمندان اپل در مورد حمله روسیه به اوکراین

تیم کوک ، مدیر عامل اپل، به تازگی ایمیلی را به کارمندان اپل ارسال کرده که در آن به بحران جاری در اوکراین در پی حمله روسیه پرداخته است.

همانطور که رسما اعلام شد، اپل فروش محصولات خود را در روسیه متوقف کرده است. در این ایمیل آمده که اپل کمک‌های مالی کارکنان خود برای این ماجرا را با نرخ ۲:۱ حمایت می‌کند. علاوه بر این، تیم کوک گفته که اپل با تمام کارکنان اوکراینی خود در تماس است تا به هر طریق ممکن به آن‌ها کمک کند.

شما می‌توانید متن کامل ایمیل را در ادامه بخوانید.

می‌خواهم لحظه‌ای را به بحران جاری در اوکراین بپردازیم.

من می‌دانم که از طرف همه در اپل صحبت می‌کنم و می‌خواهم نگرانی خود را برای همه کسانی که تحت تاثیر خشونت قرار گرفته‌اند، ابراز نمایم. با هر تصویر جدیدی از خانواده‌هایی که از خانه‌های خود فرار می‌کنند و شهروندان شجاعی که برای زندگی خود می‌جنگند، می‌بینیم که چقدر صلح برای مردم سراسر جهان مهم است که برای پیشبرد هدف صلح گرد هم می‌آیند.

اپل به تلاش‌های امدادی بشر دوستانه و حل بحران پناهجویان کمک می‌کند. ما همچنین در حال کار با شرکا هستیم تا ارزیابی نماییم چه کارهای بیشتری می‌توانیم انجام دهیم. من می‌دانم بسیاری از شما مشتاق هستید که راه‌هایی برای حمایت پیدا کنید و ما می‌خواهیم به تقویت تاثیر کمک‌های مالی شما کمک کنیم. از امروز اپل کمک‌های شما را با نرخ ۲:۱ به سازمان‌های واجدالشرایط می‌دهد، و ما این حمایت را از ۲۵ فوریه برای کمک‌های مالی به آن سازمان‌ها عطف ماسبق خواهیم کرد. لطفا برای اطلاعات بیشتر از پورتال اعطای کارمندان دیدن نمایید.

ما در حال کار برای حمایت از تیم‌های خود در اوکراین و سراسر منطقه هستیم. در اوکراین ما با تمام کارمندان تماس برقرار کردیم و به هر نحوی که می‌توانیم به آن‌ها و خانواده‌هایشان کمک کرده‌ایم. برای اعضای تیم اوکراینی که خارج از کشور ممکن است نیاز به کمک داشته باشند، لطفا با ایمیل (-) تماس بگیرید. و برای هر کارمندی که نیاز به حمایت دارد لطفا برای منابع موجود سایت People را برررسی نماید.

به عنوان یک کمپانی، ما در حال انجام اقدامات اضافی نیز هستیم. ما تمام فروش محصولات را در روسیه متوقف کرده‌ایم. هفته گذشته همه صادرات به کانال فروش خود در کشور متوقف گردید. RT News و Sputnik News دیگر برای اپ استورهای غیر روسی در دسترس نیستند. و ما ترافیک و حوادث زنده در نقشه اپل اوکراین را به عنوان یک اقدام ایمنی و احتیاطی برای شهروندان اوکراینی غیر فعال کرده‌ایم.

ما به ارزیابی وضعیت ادامه داده و در رابطه با اقداماتی که انجام می‌دهیم با دولت‌های مربوطه در ارتباط هستیم.

این لحظه خواستار اتحاد است، شجاعت می‌خواهد، و به ما یادآوری می‌کند که هرگز نباید انسانیتی که همه مشترکیم را از دست بدهیم. در این زمان‌های سخت، از اینکه می‌دانیم در تعهد خود به یکدیگر، کاربرانمان و اینکه نیروی خوبی در جهان هستیم، احساس آرامش می‌کنم.

از طريق The Verge
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.