سری آیفون ۱۳ باتری بزرگتری خواهد داشت

طبق اطلاعات منتشر شده، سری آیفون ۱۳ از باتری‌های بسیار بزرگتری بهره می‌برد. این افزایش ظرفیت، منجر به افزایش عمر باتری به صورت قابل توجهی خواهد شد.

l0vet0dream که سابقه خوبی در زمینه اشتراک گذاری اطلاعات دارد، گفته که آیفون ۱۳ پرو مکس با باتری ۴۳۵۲ میلی آمپری همراه است. اگر درست باشد، این یک افزایش ظرفیت قابل توجه نسبت به باتری ۳۶۸۷ میلی آمپری آیفون ۱۲ پرو مکس است. به همین ترتیب آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو از باتری ۳۰۹۵ بهره می‌برند، در شرایطی که باتری نسل قبل ۲۸۱۵ میلی آمپر بود. آیفون ۱۳ مینی هم باتری ۲۴۰۶ میلی آمپری خواهد داشت و نسل قبلی آن هم با باتری ۲۲۲۷ میلی آمپری همراه بود.

ممکن است باتری بزرگتر در سری آیفون ۱۳، به خاطر مصرف نسبتا بالای نمایشگر ۱۲۰ هرتزی آن باشد. شایعات حاکی از آن است که اپل از صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی ProMotion تنها در مدل‌های پرو استفاده خواهد کرد. با وجود تراشه پیشرفته‌تر A15 و سایر پیشرفت‌ها، سری آیفون ۱۳ باید عمر باتری بیشتری نسبت به نسل قبلی داشته باشد. اضافه شدن ۵G به آیفون‌های جدید عمر باتری آن‌ها را کاهش داده و این می‌تواند یک تغییر خوشایند برای کاربران باشد.

افزایش ظرفیت باتری برای آیفون ۱۳ مینی می‌تواند بسیار مهم باشد و کفاف یک روز کامل را بدهد. چون بسیاری از کاربران پر استفاده با عمر باتری آیفون ۱۲ مینی مشکل دارند.

طبق سایر شایعات، آیفون ۱۳ با طراحی سری قبلی همراه است اما ناچ کوچکتر و ضخامت دستگاه کمی بیشتر می‌شود. احتمالا اپل امسال در تمامی مدل‌های آیفون از لرزشگیر سنسور شیفت استفاده خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.