اشاره دعوتنامه کنفرانس آیفون ۱۱ به چیست؟

اپل همواره در دعوتنامه‌های خود به یک یا چند موردی که قرار است در کنفرانس رونمایی شود، اشاره می‌کند. به طور مثال در دعوتنامه‌های کنفرانس WWDC 19 یک تم تیره استفاده شده بود که به حالت تاریک iOS 13 اشاره داشت.

لوگوی رنگارنگ دعوتنامه کنفرانس آیفون ۱۱ به چه معناست؟

به احتمال زیاد با اولین نگاه به لوگوی دعوتنامه، ذهنتان به رنگ بندی سری بعدی آیفون می‌رسد. لوگوی اپل به ۵ رنگ درآمده است که کاملا مطابق شایعات درباره آیفون XR 2019 می‌باشد. اپل سال گذشته آیفون XR را در ۶ رنگ عرضه کرد، امسال شایعه شده که نسل جدید آیفون XR در رنگ‌‎های سبز و بنفش نیز عرضه می‌گردد، چیزی که دعوتنامه نیز تایید می‌کند.

بعید است که سری آیفون ۱۱ در چنین رنگ‌هایی عرضه شوند. اپل احتمال دارد تغییرات اندکی در رنگ بندی پرچمداران ۲۰۱۹ داشته باشد اما دور از ذهن است با این تنوع رنگ عرضه گردد.

ما شایعات و رندرهای متعددی را از آیفون ۱۱ و جانشین آیفون XR دیده‌ایم. سری آیفون ۱۱ دارای دوربین سه گانه است و آیفون XR 2019 با دوربین دوگانه عرضه خواهد شد. در این دستگاه‌ها فیس آیدی بهبود یافته و باتری بزرگتر شده است. همچنین لمس سه بعدی از آیفون‌های ۲۰۱۹ حذف می‌شوند و جای خود را به Haptic Touch می‌دهد، قابلیتی که سال گذشته در آیفون XR شاهد آن بودیم.

لوگوی رنگی برمی‌گردد؟

قبلا لوگوی اپل رنگارنگ بود و استفاده از لوگوی رنگارنگ در دعوتنامه‌ها، این شائبه را به وجود آورد که اپل دوباره به لوگوی قدیمی خود بازمی‌گردد. اما بعید است که اپل قصد چنین کاری را داشته باشد، تمام محصولات اپل با لوگوی فعلی شناخته می‌شوند و اپل دلیل ندارد که به گذشته بازگردد.

یک ادعای دیگر نیز در این زمینه وجود دارد، لوگوی دعوتنامه به فناوری جدید دوربین آیفون اشاره دارد! یکی از نویسندگان پاپیولار ساینس در توییتر خود به این موضوع پرداخته است. به گفته وی، منحنی‌های سیب برش خورده به لایه‌های دوربین اشاره دارد و با حق اختراعی ک اپل در سال ۲۰۱۶ ثبت کرده مطابقت دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.