دعوتنامه‌های کنفرانس معرفی آیفون ۱۱ ارسال شد: در ۱۹ شهریور فقط با نوآوری!

مطابق انتظار، اپل دعوتتامه‌های خود را برای رویدادی با عنوان By innovation only یا فقط با نوآوری در ۱۰ سپتامبر، مصادف با ۱۹ شهریور ارسال کرد. در این کنفرانس از آیفون ۲۰۱۹ یا آیفون ۱۱ در کنار اپل واچ سری ۵ رونمایی می‌شود. رویداد پیش رو در سالن استیو جابز برگزار می‌شود که اپل به احتمال زیاد درباره خدمات آینده خود، یعنی اپل آرکید و تلوزیون اپل +، جزئیات بیشتری ارائه می‌دهد.

مهمترین قسمت رویداد ۱۹ شهریور، سری آیفون ۱۱ خواهد بود. اپل در این سری تغییرات ظاهری زیادی نداده و تمرکزش را روی قطعات داخلی گذاشته است. عملکرد دوربین آیفون‌های جدید نیز یکی از تغییرات مهمی سری آیفون ۱۱ خواهد بود.

آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو دارای دوربین سه گانه خواهند بود و نسل بعدی آیفون XR نیز از یک دوربین دوگانه بهره می‌برد. زبان طراحی نسل جدید آیفون تغییری نخواهد کرد و ما فقط شاهد تغییرات جزئی خواهیم بود. جدای از عملکرد دوربین، عمر باتری آیفون ۲۰۱۹ نیز به لطف باتری بزرگتر، بهبود یافته است. اپل همچنین در آیفون‌های امسال قابلیت شارژ بی‌سیم معکوس را تعبیه نموده است.

آیفون‌های جدید احتمالا با رنگ‌های تازه همراه باشند و ممکن است لوگوی اپل در دعوتنامه، به همین موضوع اشاره داشته باشد.

طبق رویه چند سال اخیر اپل، احتمالا سری آیفون ۱۱ در ۲۲ شهریور پیش فروش می‌شود و یک هفته بعد یعنی ۲۹ شهریور به خرده فروشی‌ها می‌رسد. عرضه نسخه نهایی iOS 13 و iPadOS 13 نیز در همین بازه زمانی رخ می‌دهد.

اپل همچنین روی یک مک بوک پرو ۱۶ اینچی، آیپد ۱۰.۲ اینچی و آیپد پرو ۲۰۱۹ کار می‌کند. با این حال بعید است که ما شاهد این محصولات در کنفرانس ۱۰ سپتامبر باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.