آیفون ۱۱ در ۱۹ شهریور معرفی می‌شود؛ نسخه آزمایشی iOS 13 تایید کرد

همانطور که به اطلاعاتان رساندیم، اپل هفتمین نسخه آزمایشی iOS 13 را منتشر کرد. در این نسخه آزمایشی یک عکس با عنوان HoldForRelease یافت شده که تقویم آن روی ۱۰ سپتامبر یعنی ۱۹ شهریور ماه تنظیم شده است و این به احتمال قریب به یقین به زمان معرفی آیفون ۱۱ اشاره دارد. اسکرین شات مشابهی در iPadOS 13 نیز یافت گردیده است.

تصویری با همین شرایط، سال گذشته در نسخه آزمایشی iOS 12 یافت شد که به طور دقیق به رویداد معرفی آیفون XS در ۱۲ سپتامبر اشاره داشت.

شایعات دیگر و محاسبات نیز ۱۹ شهریور را تاریخ معرفی سری آیفون ۱۱ نشان می‌دهند. اپل معمولا در هفته دوم سپتامبر رویداد معرفی پرچمدار جدیدش را برگزار می‌کند و این تاریخ نیز مطابق با آن است.

اگر اپل در ۱۹ شهریور آیفون بعدی را معرفی کند، پیش فروش آن احتمالا از ۲۲ شهریور آغاز می‌گردد. این دستگاه در ۲۹ شهریور به خرده فروشی‌ها می‌رسد. نسخه نهایی iOS 13 و iPadOS 13 نیز احتمالا در حوالی ۲۵ شهریور در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

انتظار می‌رود که اپل امسال سه آیفون جدید را روانه بازار کند؛ نسل بعدی آیفون XR، آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ مکس. هر سه دستگاه در ۱۹ شهریور معرفی و در ۲۹ شهریور عرضه خواهند شد. در این رویداد انتظار می‌رود که اپل واچ سری ۵ نیز رونمایی شود که البته شایعات زیادی در رابطه با آن منتشر نشده است. همچنین لازم به ذکر است که نباید در این کنفرانس انتظار نسل بعدی آیپد پرو را داشته باشید.

زمان معرفی آیفون 11

منبع iHelpBR
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.