بهبود لاک اسکرین، اپل موزیک و … در iOS 17

اپل آماده است تا iOS 17 و iPadOS 17 را در رویداد WWDC 2023 معرفی کند. قبل از معرفی از سوی اپل، اطلاعات مختلفی از نسل بعدی سیستم عامل‌های اپل منتشر شده است. گفته می‌شود iPadOS 17 برای اولین نسل آیپد پرو و نسل پنجم آیپد منتشر نخواهد شد. تا کنون این مسئله از سوی چندین منبع تایید شده است.

کاربری که پیش از این اطلاعات مربوط به عرضه آیفون ۱۴ با رنگ زرد را منتشر کرده بود، به تازگی به iOS 17 نیز پرداخته است. به گفته وی در Weibo، تغییراتی در لاک اسکرین، App Library، کنترل سنتر و اپل موزیک iOS 17 رخ می‌دهد. به گفته وی لاک اسکرین تنظیمات جدیدی مربوط به اندازه فونت و والپیپر ایموجی دریافت خواهد کرد.

iOS 17 : برای تغییرات گسترده آماده باشیم؟

کاربران در iOS 17 می‌توانند تنظیمات لاک اسکرین خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. این ویژگی می‌تواند کار را برای شخصی سازی لاک اسکرین ساده‌تر کند. همچنین طبق گزارش، اپل امکان نمایش متن موزیک‌های اپل موزیک را در لاک اسکرین فراهم می‌سازد.

تغییرات دیگری که برای iOS 17 مورد انتظار است، طراحی مجدد رابط کاربرای کنترل سنتر، امکان تغییر نام پوشه‌های در App Library و تغییر تنظیم چراغ قوه می‌باشد. همچنین گفته می‌شود که اپل تغییراتی را در اپلیکیشن‌های Find My و Wallet اجرا می‌کند. این کمپانی همچنین یک برنامه جدید برای ژورنالینگ نیز ارائه خواهد داد. همچنین ببینید: تصاویر منتشر شده از طراحی iOS 17 .

مارک گورمن از بلومبرگ نیز پیش از این گفته بود که iOS 17 ابتدا قرار بود یک به روزرسانی متوسط با رفع اشکال باشد اما اپل در نهایت تصمیم گرفته برخی از ویژگی‌های درخواستی کاربران را اضافه کند. با این حال باید تا ۱۵ خرداد ماه و رویداد WWDC 2023 منتظر باشیم تا از تصمیم نهایی اپل مطمئن شویم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.