عرضه آیفون ۱۱ در ۲۹ شهریور؛ پیش فروش از ۲۲ شهریور

0 538

به گفته یک کارمند که در یک شرکت مخابراتی بزرگ مشغول است، سری آیفون ۱۱ در یک بازه زمانی مشابه سری آیفون XS پیش فروش و عرضه خواهد شد. این بدان معناست که سری آیفون ۱۱ در ۱۹ شهریور معرفی و در ۲۲ شهریور پیش فروش می‌گردد.

یک هفته بعد و در تاریخ ۲۹ شهریور آیفون‌های جدید به خرده فروشی‌ها می‌رسند و محصولات پیش فروش شده به دست مشتریان خواهد رسید. این یک بازه زمانی معقول برای آیفون‌های جدید است.

رونمایی از آیفون X کمی متفاوت بود و اپل عرضه این دستگاه را دو ماه پس از معرفی انجام داد. سال گذشته نیز آیفون XR چند هفته پس از فروش آیفون XS و آیفون XS مکس به فروش گذاشته شد. اما امسال اپل هر سه مدل آیفون را به صورت همزمان برای پیش فروش و عرضه ارائه می‌دهد.

اپل به تازگی دعوتنامه‌های کنفرانس معرفی آیفون ۱۱ را ارسال کرده و طبق دعوتنامه، مراسم در ۱۹ شهریور برگزار می‌شود.

آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو، طبق شایعات و اخبار، دارای دوربین سه گانه خواهند بود و جانشین آیفون XR با دوربین دوگانه عرضه می‌گردد. زبان طراحی آیفون‎های جدید، همانند دو نسل گذشته است و فقط تغییرات جزئی در آن صورت می‌گیرد. عملکرد باتری به لطف بزرگتر شدن آن، بهبود یافته است و این دستگاه‌ها دارای ویژگی شارژ بی‌سیم معکوس هستند.

در کناری سری آیفون ۱۱، اپل احتمالا از اپل واچ سری ۵ نیز رونمایی می‌کند. این شرکت همچنین در کنفرانس پیش رو به سرویس‌های خدماتی خود همانند اپل آرکید و اپل تی‌وی + می‌پردازد.

منبع MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.