عرضه آیفون ۱۱ در ۲۹ شهریور؛ پیش فروش از ۲۲ شهریور

به گفته یک کارمند که در یک شرکت مخابراتی بزرگ مشغول است، سری آیفون ۱۱ در یک بازه زمانی مشابه سری آیفون XS پیش فروش و عرضه خواهد شد. این بدان معناست که سری آیفون ۱۱ در ۱۹ شهریور معرفی و در ۲۲ شهریور پیش فروش می‌گردد.

یک هفته بعد و در تاریخ ۲۹ شهریور آیفون‌های جدید به خرده فروشی‌ها می‌رسند و محصولات پیش فروش شده به دست مشتریان خواهد رسید. این یک بازه زمانی معقول برای آیفون‌های جدید است.

رونمایی از آیفون X کمی متفاوت بود و اپل عرضه این دستگاه را دو ماه پس از معرفی انجام داد. سال گذشته نیز آیفون XR چند هفته پس از فروش آیفون XS و آیفون XS مکس به فروش گذاشته شد. اما امسال اپل هر سه مدل آیفون را به صورت همزمان برای پیش فروش و عرضه ارائه می‌دهد.

اپل به تازگی دعوتنامه‌های کنفرانس معرفی آیفون ۱۱ را ارسال کرده و طبق دعوتنامه، مراسم در ۱۹ شهریور برگزار می‌شود.

آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو، طبق شایعات و اخبار، دارای دوربین سه گانه خواهند بود و جانشین آیفون XR با دوربین دوگانه عرضه می‌گردد. زبان طراحی آیفون‎های جدید، همانند دو نسل گذشته است و فقط تغییرات جزئی در آن صورت می‌گیرد. عملکرد باتری به لطف بزرگتر شدن آن، بهبود یافته است و این دستگاه‌ها دارای ویژگی شارژ بی‌سیم معکوس هستند.

در کناری سری آیفون ۱۱، اپل احتمالا از اپل واچ سری ۵ نیز رونمایی می‌کند. این شرکت همچنین در کنفرانس پیش رو به سرویس‌های خدماتی خود همانند اپل آرکید و اپل تی‌وی + می‌پردازد.

منبع MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.