اپل دعوتنامه‌های کنفرانس WWDC 2019 را ارسال کرد

اپل روز گذشته دعوتنامه‌های WWDC 2019 یا همان کنفرانس سالانه توسعه دهندگان ۲۰۱۹ را ارسال کرد. این کمپانی قبلا اعلام کرده بود که WWDC 19 در تاریخ سیزدهم تا هفدهم خرداد ماه برگزار می‌شود. همانند سال گذشته این کنفرانس در سال کنفرانس McEnery  واقع در سن خوزه، کالیفرنیا میزبانی می‌شود.

در سخنرانی افتتاحیه WWDC 2019 اپل اطلاعات مهمی را در اختیار حضار و کاربران قرار می‌دهد. انتظار می‌رود این کمپانی iOS 13، macOS 10.15، watchOS 6 و … را در این کنفرانس معرفی کند. این کنفرانس ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی آغاز می‌شود و به صورت زنده توسط اپل استریم می‌گردد.

برخلاف iOS 12، انتظار می‌رود که iOS 13 یک به روزرسانی بزرگ باشد و تغییرات و ویژگی‌های جدید زیادی را در آن شاهد باشیم. این تغییرات طبق شایعات شامل حالت تیره، جسچر جدید بازگشت، نوار میزان صدای بازطراحی شده، مولتی تسکینگ پیشرفته برای آیپد و … است. می‌توانید عمده تغییرات این سیستم عامل را از این لینک مطالعه کنید. همچنین انتظار می‌رود که اپل در مورد کیت توسعه نرم افزار مارزیپان صحبت کند که با آن برنامه نویسان با یکبار کد نویسی می‌توانند برنامه‌های مک و آیپد را توسعه دهند.

برای watchOS 6 نیز انتظار می‌رود که وابستگی آن به آیفون کمتر شود. یک فروشگاه نرم افزاری مستقل، واچ فیس‌های جدید و ویژگی‌های جدید سلامت از سایر تغییرات این سیستم عامل خواند بود.

جدای از بحث نرم افزاری، گفته می‌شود اپل بخشی از کنفرانس خود را به مک پرو جدید اختصاص می‌دهد. به هر حال این کنفرانس با محور نرم افزار می‌باشد و معرفی محصول سخت افزاری جدید احتمالش اندک است. شما از این رویداد چه انتظاری دارید؟

همچنین بخوانید:

iOS 13 : ده تغییر بزرگی که از این سیستم عامل می‌خواهیم

iOS 13 : بیست و پنج تغییر کوچکی که از این سیستم عامل می‌خواهیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.