زمان برگزاری WWDC 2022 : در خرداد iOS 16 معرفی می‌شود

جان پروسر گفته که اپل کنفرانس توسعه دهندگان WWDC 2022 را دوشنبه مورخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌کند، رویدادی که در آن نسل بعدی سیستم عامل‌های اپل از جمله iOS 16،  معرفی می‌شوند. سال گذشته این رویداد در تاریخ ۱۷ خرداد برگزار شد که آن روز هم دوشنبه بود. برخلاف رویدادهای اخیر، انتظار می‌رود که این کنفرانس با حضور مخاطبین همراه باشد.

اخیرا گوگل اعلام کرد که رویداد توسعه دهندگان آن موسوم به Google I/O، در ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود. گوگل نیز سال گذشته این رویداد را استریم کرد ولی  امسال افرادی در سالن برگزاری حضور دارند که متشکل از کارکنان و شرکای این کمپانی است. در حالی که در گذشته شرکت کنندگان برای خرید بلیط این رویداد تا ۱۱۵۰ دلار هزینه می‌کردند، کارمندان گوگل امسال می‌توانند رویداد را به صورت رایگان و زنده مشاهده نمایند.

همچنین بخوانید:

اگر ادعای پروسر درست باشد، WWDC 2022 اولین رویداد اپل در چند سال اخیر است که با مخاطب حضوری برگزار می‌شود، چون در این چند وقت به خاطر شیوع ویروس کرونا صرفا آنلاین برگزار می‌گردید. WWDC معمولا ۵ روز طول می‌کشد و این یعنی رویداد در ۲۰ خرداد به پایان می‌رسد.

رویداد WWDC 2022 شامل معرفی iOS 16، iPadOS 16، tvOS 16، watchOS 9 و macOS 13 می‌شود. همچنین ممکن است نگاهی به هدست واقعیت ترکیبی (AR/VR) اپل داشته باشیم، اگرچه اخبار چندانی در این روزها از آن منتشر نمی‌شود. با این شرایط می‌توان انتظار داشت که دستگاه در اواخر سال ۲۰۲۲ رونمایی شود و عرضه آن در سال ۲۰۲۳ رخ دهد.

رویداد WWDC 2022 اپل را می‌توانید از طریق وب سایت اپل، یوتیوب و سایر دستگاه‌ها مشاهده کنید. زمانی که به رویداد نزدیک شدیم، اطلاعات بیشتری از این موضوع با شما به اشتراک می‌گذاریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.