فایل‌های CAD درز شده از آیفون ۱۳ ، تایید اطلاعات قبلی

ما حدود ۳.۵ ماه تا رونمایی از سری آیفون ۱۳ فاصله داریم و این یعنی به مرور زمان اطلاعات درز شده از این محصول بیشتر می‌شوند. به تازگی مشخص شده که سری آیفون ۱۳ با باتری بزرگتری همراه است. گفته می‌شود در آیفون ۱۳ مینی حدود ۸ درصد، آیفون ۱۳ و ۱۳ پرو ۹.۹ درصد و آیفون ۱۲ پرو مکس ۱۸ درصد افزایش ظرفیت باتری رخ می‌دهد.

از آنجایی که انتظار می‌رود اپل صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی را به آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس اضافه کند، افزایش ظرفیت باتری ضروری است. صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی یعنی، تصویر در هر ثانیه ۱۲۰ بار رفرش می‌شود و انیمیشن‌های سیستم عامل و فیلم‌های مختلف بسیار روان‌تر پخش می‌شوند.

یکی از افرادی که در افشای اطلاعات محصولات اپل قبل از عرضه فعالیت می‌کند، طرح‌های CAD آیفون ۱۳ و آیفون ۱۲ پرو را منتشر کرده است. در این طرح‌های کامپیوتری اطلاعات درز شده گذشته مانند ناچ کوچکتر، ضخامت بیشتر (به خاطر وجود باتری بزرگتر) و طراحی جدید دوربین در مدل‌های معمولی به چشم می‌خورد.

سری آیفون ۱۳ با تراشه ۵ نانومتری A15 بایونیک همراه است و هر چهار مدل دارای لرزشگیر سنسور شیفت می‌باشند؛ البته این موارد در فایل‌های CAD منتشر شده مشخص نیستند.

از طريق PhoneArena
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.