تولید تراشه A15 بایونیک برای آیفون ۱۳ آغاز شده است

طبق گزارشات، TSMC تولید تراشه نسل بعدی سری A را آغاز کرده است. انتظار می‌رود تراشه A15 بایونیک اپل با سری آیفون ۱۳ رونمایی شود.

گزارش آغاز تولید تراشه A15 بایونیک از سوی دیجی تایمز منتشر شده است که اطلاعات دیگری از آن نمی‌توان به دست آورد. طبق گزارشات قبلی، اپل تراشه A15 را هم با فناوری ۵ نانومتری تولید می‌کند. تراشه A14 بایونیک اولین تراشه اپل بود که با این فناوری تولید شد که ابتدا در آیفون سری ۱۲ شاهد آن بودیم.

با کمبود تراشه در سراسر جهان، انتظار می‌رفت که تولید آیفون ۱۳ به تاخیر بیفتد اما بر اساس گزارش‌ها، TSMC به فرآیند تولید پیشرفته دست یافته است که می‌تواند ظرفیت تولید را افزایش دهد و برنامه آیفون ۱۳ را در مسیر خود نگه دارد.

تراشه‌های تولیدی اپل همیشه چند قدم جلوتر از رقبا بوده‌اند. تراشه A14 بایونیک به راحتی جدیدترین تراشه کوالکام یعنی اسنپدراگون ۸۸۸ را شکست داده است. اپل تراشه‌های اختصاصی خود را به مک هم بسط داده است. مک‌های M1 عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته‌اند و بسیار بهتر از مدل‌های قبلی با تراشه اینتل هستند.

ما در اخبار و شایعات، اطلاعات مختلفی در مورد آیفون ۱۳ داشته‌ایم. آیفون ۱۳ با عملکرد پردازشی سریع‌تر، صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی و دوربین بهتر همراه است. در یادداشت اخیر مینگ-چی کو نیز به استفاده از لنز با دیافراگم ۱.۵f در نسخه پرو اشاره شده است. همچنین گفته می‌شود که ناچ یا همان بریدگی بالای صفحه کوچکتر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.