ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، تاچ آیدی را به فیس آیدی ترجیح میدهد

دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده آمریکا توییتی را خطاب به تیم کوک منتشر کرده که درآن گفته: تاچ آیدی خیلی بهتر از کشیدن انگشت روی صفحه نمایش (برای باز کردن قفل دستگاه با فیس آیدی) است.

این توییت ترامپ حاکی از آن است که وی اخیرا به آیفون X یا جدیدتر روی آورده و قبلا از آیفون ۸ یا قدیمی‌تر استفاده می‌کرده است. این نکته بسیار جالبی است که فردی به ثروتمندی ترامپ چنین شرایطی را برای گوشی هوشمند خود دارد!

در حالی که فیس آیدی روی مدل‌های اخیر آیفون همه گیر شده، اما بسیاری از کاربران همچنان تاچ آیدی را ترجیح می‌دهند. ممکن است تاچ آیدی در برخی از شرایط ایده آل‌تر باشد اما قطعا اکثر کاربران فیس آیدی را به آن ترجیح می‌دهند.

فیس آیدی زمانی که در سال ۲۰۱۷ برای اولین بار در آیفون X معرفی شد، نسبت به تاچ آیدی بسیار کندتر بود. اپل با به روزرسانی‌های نرم افزاری تغییرات زیادی را اعمال کرد و این تفاوت را رفع نمود. یکی از مشکلاتی که کاربران با فیس آیدی دارند این است که باید حتما مستقیم به صفحه نمایش نگاه کنند تا قفل دستگاه باز شود. این مسئله می‌تواند زمانی که آیفون روی میز است یا در حین رانندگی آزار دهنده باشد اما از سوی دیگر کمی برای حفظ حریم خصوصی خوب است.

گزارش‌هایی مبتنی بر کار اپل روی تاچ آیدی درون صفحه برای آیفون‌های آینده منتشر شده است. این تغییر احتمالا بخشی از آیفون‌های ۲۰۲۱ خواهد بود، اگر چه اپل سعی دارد آن را در آیفون‌های ۲۰۲۰، در صورتی که به موقع آماده شود، استفاده نماید.

توییت ترامپ بعید است که تاثیری در اهداف اپل داشته باشد. با این حال اگر شما هم از فیس آیدی متنفر هستید باید بدانید که تنها نیستید و افراد قدرتمندی با شما هم عقیده هستند، شاید کمی احساس آرامش کنید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.