ایرپاد پرو در رنگ‌های جدید از جمله مشکی و سبز نیمه شب عرضه می‌شود

طبق یک گزارش جدید از Economic Daily News چین، ایرپاد پرو در هشت رنگ مختلف عرضه خواهد شد. اپل در حال حاضر ایرپاد را فقط با رنگ سفید عرضه می‌کند. این رنگ‌ها شامل سفید، مشکی و سبز نیمه شب است که همرنگ سری آیفون ۱۱ پرو می‌باشند.

از آنجایی که دو نسل ایرپاد فقط در رنگ سفید عرضه شده است، یک گزینه جدید رنگی همانند مشکی می‌تواند برای ارتقا بسیاری از کاربران دلیل مناسبی باشد.

در این گزارش همچنین گفته شده که ایرپاد پرو دارای قابلیت حذف نویز و مقاومت در برابر آب است. طراحی جدید قاب شارژ آن، جابجایی را راحت‌تر می‌کند. طبق اطلاعات به دست آمده در نسخه‌های آزمایشی iOS 13.2، اپل روی ایرپاد جدید با قابلیت حذف نویز کار می‌کند. با توجه به ویژگی‌های جدید ایرپاد پرو، انتظار می‌رود که ۲۵۰ تا ۲۶۰ دلار قیمت داشته باشد.

پسوند پرو در نام گذاری این محصول نشان دهنده حرفه‌ای بودن آن است و کیفیت صدای بهتری نسبت به ایرپاد معمولی خواهد داشت.

طبق گزارش، ایرپاد پرو قبل از تعطیلات کریسمس عرضه می‌شود و احتمالا این دستگاه حدود یک هفته آینده دیگر معرفی شود. در چندین گزارش دیگر نیز این ادعا تایید شده و گفته‎اند که ایرپاد جدید تا آخر ماه جاری میلادی معرفی خواهد شد. کمی عجیب است که اپل بخواهد ایرپاد پرو را در یک کنفرانس ساده مطبوعاتی معرفی کند اما این کار را برای نسل دوم ایرپاد که اوایل سال ۲۰۱۹ معرفی شد، انجام داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.