در ایرپاد پرو ۲ ویژگی مرتبط با سلامتی وجود ندارد

اپل قصد دارد در آینده ایرپاد خود را به سنسورهای ردیابی سلامتی مانند دمای بدن و ضربان قلب مجهز کند اما روی عرضه آن به این زودی‌ها و در ایرپاد پرو ۲ نباید حساب کرد.

  • برخلاف شایعات پیش از این، اپل سنسورهای ردیابی سلامتی مانند اندازه گیری ضربان قلب یا دمای بدن را در ایرپاد پرو ۲ قرار نمی‌دهد.
  • این بدان معنا نیست که اپل قراردادن ردیاب سلامتی را در ایرپاد کنار گذاشته، این ماجرا بالاخره رخ می‌دهد.
  • ایرپاد با سنسورهای ردیابی سلامتی می‌توانند در مورد ناهنجاری‌های خاص هشدار دهد و به خصوص برای افرادی که اپل واچ ندارند، کاربردی است.

خبری از ردیابی سلامتی در ایرپاد پرو ۲۰۲۲ نیست

ما از سال ۲۰۱۸ در مورد ایرپاد با سنسورهای سلامت محور اخبار و شایعاتی داشته‌ایم. تا به امروز اپل هیچ ایرپادی با سنسور سلامتی معرفی نکرده است. به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، نباید در سال ۲۰۲۲ نیز منتظر چنین ایرپادی باشیم. همچنین بخوانید: صدای بلند ایرپاد به پرده گوش یک پسر بچه آسیب زده است .

در این گزارش گفته شده که حضور سنسورهای ضربان قلب و دمای بدن در ایرپاد دور از ذهن نیست اما هنوز به مرحله آمادگی و عرضه نرسیدند. قرار دادن دو سنسور در وسیله کوچکی مانند ایرپاد سخت است، جدای از اینکه باید عملکردی مطلوب در حد استانداردهای اپل داشته باشد. به نظر می‌رسد اپل هنوز به نتیجه دلخواه نرسیده ولی روی آن همچنان کار می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.