اپل واچ سری ۸ با صفحه نمایش بزرگتر ۱.۹۹ اینچی

خانواده اپل واچ سری ۸ احتمالا شامل سه مدل متمایز شود که بهترین آن با صفحه نمایش بزرگتر ۱.۹۹ اینچی همراه است.

  • در سال ۲۰۲۲ احتمالا اپل واچ با سه اندازه صفحه نمایش متفاوت همراه است و یک مدل جدید را شاهد هستیم
  • به گفته منابع، مدل جدید رده بالا صفحه نمایش بزرگتری نسبت به اپل واچ سری ۷ دارد که با اندازه ۴۱ و ۴۵ میلی متری در سال گذشته معرفی شد
  • مدل ۴۵ میلی متری کنونی دارای صفحه نمایش با وضوح ۳۹۶×۴۸۴ پیکسل با اندازه ۱.۹۰۱ اینچ است. مدل جدید، ۵ درصد بزرگتر می‌شود و یک اپل واچ با صفحه نمایش ۱.۹۹ اینچی شاهد خواهیم بود.

اپل واچ رده بالا در خط تولید

طبق توییت راس یانگ، تحلیلگر شناخته شده صفحه نمایش، اپل واچ ۱.۹۹ اینچی در شهریور ماه سال جاری معرفی می‌شود. جف پو، تحلیلگر Haitong International Securities، نیز ادعای یانگ را تایید کرده و MacRumors اشاره نموده که Luxshare تنها تامین کننده اپل واچ ۱.۹۹ اینچی است. همچنین بخوانید: ممنوعیت واردات آیفون ؛ بررسی یک تصمیم اشتباه همه جانبه !

اپل واچ رده بالای سری ۸، صفحه نمایشی معادل ۰.۰۸۹ اینچ بزرگتر از اپل واچ سری ۷ با اندازه ۴۵ م.م دارد. یانگ پیش از این نیز گفته بود که اپل واچ ۲۰۲۲ در سه اندازه روانه بازار می‌شود و این اولین اشاره وی به این ماجرا نیست. این تحلیلگر اطلاعات دقیقی در مورد صفحه نمایش، فناوری و ضوح آن‌ها قبل از معرفی محصولات توسط اپل، ارائه می‌کند.

اپل واچ : تکامل اندازه صفحه نمایش

تا سری ۳ اپل واچ ما شاهد صفحه نمایش ۳۸ و ۴۲ میلی متری بودیم. اندازه صفحه نمایش اپل واچ سری ۴، سری ۵، SE و سری ۶ به ۴۰ و ۴۴ میلی متر رسید. اپل واچ سری ۷ نیز که در سال ۲۰۲۱ عرضه شد، با صفحه نمایش‌های ۴۱ و ۴۵ میلی متری همراه بود. اندازه اپل واچ که بر حسب میلی متر گفته می‌شود، بیانگر ارتفاع صفحه نمایش آن است. صفحه نمایش هر چه بلندتر باشد، می‌تواند پیکسل‌های بیشتری را در خود جای دهد و اطلاعات بیشتری به کاربر ارائه گردد.

اپل واچ ۵۰ میلی متری احتمالا همان نسخه مقاوم است که چندین منبع مختلف به آن پرداخته‌اند. همچنین بخوانید: اولین نسخه آزمایشی iOS 15.6 و iPadOS 15.6 منتشر شد .

مارک گورمن نیز معتقد است که یکی ازمدل‌های اپل واچ ۲۰۲۲ با نام Apple Watch Explorer یا Apple Watch Explorer Edition عرضه می‌شود که برای ورزشکاران و طرفداران ورزش‌های خشن است. این اپل واچ از مقاومت بیشتری در برابر ضربه برخوردار است، مانند چیزی که در ساعت‌های G-Shock کاسیو می‌بینیم. اپل واچ مقاوم با صفحه نمایش بزرگتر خود می‌تواند خوانایی و کاربری بهتری برای مشتری داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.