اندازه گیری دمای بدن با اپل واچ سری ۸

پیش از این چندین بار به حضور سنسور دمای بدن در اپل واچ سری ۸ اشاره شده بود که البته در مقطعی تکذیب کردید. حالا گزارش جدیدی در این باره منتشر شده و ما بیش از همیشه به امکان اندازه گیری دمای بدن با اپل واچ سری ۸ نزدیک هستیم.

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل واچ سری ۸ می‌تواند تب را تشخیص دهد. پیش از این گزارش شده بود که سنسور دمای بدن اپل واچ سری ۸ تنها می‌تواند به برنامه ریزی باروری کمک کند.

برخلاف دماسنج‌های معمولی، اپل واچ نمی‌تواند دمای درونی بدن را اندازه گیری کند، بنابراین باید از الگوریتمی برای تعیین دمای دقیق بدن شخص استفاده نماید. مینگ-چی کو، تحلیلگر شناخته شده اپل پیش از این گفته بود که اپل این الگوریتم را کامل کرده است.

به گفته گورمن، اپل به نتایج دلخواه با ویژگی تشخیص دمای بدن رسیده و اپل واچ سری ۸ و البته نسخه مقاومی که در کنار این سری معرفی می‌شود، به سنسور مورد نیاز مجهز هستند. بعید است که اپل واچ SE ارزان قیمت، این ویژگی را داشته باشد.

ظاهرا این ویژگی عدد خاصی را به شما نمی‌دهد، اما تشخیص می‌دهد که دمای بدن شما بالاتر از حد معمول است و توصیه‌هایی را درباره مراجعه به پزشک یا استفاده از دما سنج تخصصی می‌دهد.

انتظار می‌رود که گلکسی واچ ۵ سامسونگ نیز که جدی‌ترین رقیب اپل واچ سری ۸ است، این ویژگی را داشته باشد. همچنین ببینید: اولین نگاه به طراحی اپل واچ سری ۸ .

به گفته گورمن، این هیجان انگیز‌ترین ویژگی سخت افزاری اپل واچ سری ۸ است. طبق شایعات قبلی، پردازنده این دستگاه مانند اپل واچ سری ۷ است که آن نیز مبتنی بر نسل قبلی خود بود. ظاهرا اپل بیش از حد سرگرم تولید تراشه سری M برای آیپد و مک است.

این ساعت جدید می‌تواند صفحه نمایش روشن‌تری نیز داشته باشد. هنوز کاملا تایید نشده که این گجت پوشیدنی جدید دارای طراحی با لبه‌های تخت است یا خیر، اما شایعاتی زیادی به این تغییر اشاره داشتند.

سایر مشخصات شایعه شدند عبارتند از حالت کم مصرف جدید برای برنامه‌ها و ویژگی‌ها، نسخه بهبود یافته ویژگی تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی، قابلیت‌های مرتبط با ماهوار، واچ فیس‌های جدید و پشتیبانی از تمرینات بیشتر.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.