اولین نگاه به طراحی اپل واچ سری ۸

اپل سال گذشته ساعت هوشمند جدید خود را با کمترین تغییرات در طراحی روانه بازار کرد. مشخصا تا زمانی که نسل بعدی هم رسما توسط اپل رونمایی شود، هیچ چیز قطعی نیست. با این حال طراحی که سال گذشته به اپل واچ سری ۷ نسبت داده میشد، ظاهرا برای اپل واچ سری ۸ بوده است.

گزارش‌های متعددی گفته بودند که اپل واچ سری ۷ با طراحی لبه‌های مسطح همراه است اما این اتفاق نیفتاد و سری ۷ با صفحه نمایش بزرگتر و کناره‌های گردتر روانه بازار گردید. ShrimpApplePro که به تازگی در افشای اطلاعات مربوط به اپل شناخته شده، از منابع خود شنیده که اپل واچ سری ۸ با یک شیشه کاملا صاف همراه است. پیش از این نیز همین منبع اولین بار در مورد طراحی آیفون ۱۴ پرو صحبت کرده بود.

اپل واچ سری 8

در حالی که سال گذشته اغلب منابع به طراحی جدید برای اپل واچ سری ۷ اشاره داشتند اما FrontPageTech معتقد بود که تغییر طراحی در اپل واچ سری ۸ رخ می‌دهد. اکنون آن‌ها رندرهای جدیدی را از اپل واچ سری ۸ منتشر کردند تا ما درک بهتری از طراحی نسل بعدی ساعت هوشمند اپل داشته باشیم. صفحه نمایش و لبه‌های صاف‌تر به این گجت پوشیدنی ظاهری ظریف‌تر می‌دهد و احتمالا کاربران نیز از آن استقبال می‌کنند. اگر یک ساعت هوشمند با صفحه نمایش گرد را ترجیح می‌دهید، گوگل پیکسل واچ می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

جدای از تغییر طراحی، ویژگی‌های سلامتی جدیدی نیز به اپل واچ سری ۸ اضافه می‌شود که می‌تواند آن را بهترین ساعت هوشمند سال ۲۰۲۲ کند. همچنین بخوانید: حذف بسیاری از برنامه و بازی‌های اپ استور .

گزارشات حاکی از آن است که ساعت‌های سری ۸ احتمالا نظارات بهتری روی فیبریلاسیون دهلیزی دارند و همچنین با سنسور دمای بدن همراه می‌باشند. طبق شایعات، این گجت می‌تواند با یک حالت کم مصرف جدید، امکان اتصال به ماهواره و واچ فیس‌های تازه همراه باشد.

ظاهرا اپل واچ سری ۸ در سه اندازه عرضه می‌شود و در کنار آن یک مدل اقتصادی و یک مدل مخصوص ورزشکاران حرفه‌ای را شاهد باشیم. اپل واچ‌های جدید در شهریور ماه با خانواده آیفون ۱۴ معرفی خواهند شد.

اپل واچ 2022

از طريق توییتر FrontPageTech
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.