رندرهای CAD: اپل واچ سری ۷ با صفحه نمایش تخت و بزرگتر

به تازگی رندرهایی منتشر شده که ادعا می‌گردد مربوط به اپل واچ سری ۷ می‌باشند و طراحی نسل بعدی ساعت هوشمند اپل را فاش نموده‌اند.

در اولین نگاه متوجه لبه‌های صاف صفحه نمایش می‌شوید. طبق شایعات، صفحه نمایش اپل واچ سری ۷ از حاشیه‌های کمتری برخوردار است، چیزی که در این رندرها نیز مشاهده می‌کنیم. طراحی جدید اپل واچ آن را شبیه به آیپد پرو و آیفون ۱۲ خواهد کرد.

محل قرار گیری دکمه‌ها تغییر نکرده‌‌اند و تاج دیجیتال و دکمه کناری سمت راست اپل واچ دیده می‌شوند. در سمت چپ دو توری بلندگو حضور دارند که تمام این قسمت را پوشش داده‌اند. این ترکیب بلندگو با چیزی که در اپل واچ سری ۶ مشاهده کرده‌ایم، متفاوت است.

طراحی اپل واچ سری 7

منبع این رندرها ادعا کرده است که اپل واچ ۴۴ میلی متری سری ۷ دارای ابعاد ۴۴ در ۳۸ در ۹ میلی متر می‌باشد و از اپل واچ سری ۶ با ضخامت ۱۰.۷ نازک‌تر شده است. همچنین اندازه صفحه نمایش از ۱.۷۳ به ۱.۸ رسیده است. انتظار می‌رود که اپل از تکنیک لمینت جدیدی استفاده کند که فاصله صفحه نمایش با شیشه کاور را کمتر خواهد کرد.

در این خبر اشاره‌ای به ابعاد نسخه ۴۰ میلی متری نشده است.

هنوز مشخص نیست که اپل قصد دارد ویژگی‌های جدیدی برای نظارت بر سلامتی با اپل واچ سری ۷ معرفی کند یا خیر. این رندرها همان سنسورهای موجود در اپل واچ سری ۶ را به ما نمایش می‌دهند. به نظر می‌رسد اپل به جای افزودن ویژگی‌های سلامتی جدید، روی طراحی مجدد ساعت تمرکز کرده است.

انتظار می‌رود حدود یک ماه دیگر اپل واچ سری ۷ در کنار سری آیفون ۱۳ رونمایی شوند.

از طريق 91Mobiles
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.