ششمین نسخه آزمایشی iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8 و tvOS 15

اپل به زودی نسخه نهایی iOS 15, iPadOS 15, macOS 12 Monterey, watchOS 8 وvOS 15 را عرضه خواهد کرد و در همین راستا، مشغول توسعه این سیستم عامل‌ها می‌باشد. این کمپانی ششمین نسخه آزمایشی iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8 و tvOS 15 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است.

نصب نسخه‌های آزمایشی به کاربران عادی توصیه نمی‌شود اما با این حال اگر علاقه به نصب این نسخه‌ها دارید به آموزش‌های زیر مراجعه نمایید.

نسخه‌های آزمایشی برای یافتن مشکلات و بررسی سازگاری اپلیکیشن‌ها با سیستم عامل‌ جدید است. اپل هفته گذشته پنجمین نسخه آزمایشی را منتشر کرده بود اما از آنجایی که حدود یک ماه تا عرضه نسخه نهایی این سیستم عامل‌ها زمان داریم، به دنبال رفع تمامی مشکلات است.

اپل در ششمین نسخه آزمایشی iOS 15 و iPadOS 15 مجددا تغییراتی را در سافاری اعمال کرده است. اکنون تب بار به پایین صفحه منتقل شده و تمامی کنترل‌ها در آن حضور دارند. این یک تغییر مهم در مقایسه با تب بار قبلی می‌باشد. همچنین در تنظیمات گزینه‌ای برای تغییر این وضعیت و انتقال تب بار به بالا قرار داده است.

طراحی مجدد سافاری بحث برانگیر بوده و اپل در تلاش است تا قبل از عرضه نسخه نهایی iOS 15 و iPadOS 15 تمامی کاستی‌های آن را برطرف کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.