گزارش جدید از اپل واچ سری ۷ : صفحه نمایش جدید، تراشه سریع‌تر و …

گزارش جدید بلومبرگ اطلاعات مختلفی را از اپل واچ سری ۷ به ما می‌دهد. طبق این گزارش اپل واچ سری ۷ از صفحه نمایش با حاشیه باریک‌تر و پردازنده سریع‌تر بهره می‌برد. شایعاتی مبنی بر اضافه شدن سنسورهای جدید برای سلامتی در اپل واچ سری ۷ منتشر شده بود اما به نظر می‌رسد این اتفاق نخواهد افتاد.

در این گزارش آمده است که در صفحه نمایش اپل واچ سری ۷ تغییرات زیادی رخ می‌دهد. جدای از حاشیه‌های نازک‌تر، اپل از روش لمینت جدیدی برای صفحه نمایش استفاده می‌کند که آن را به شیشه محافظ نزدیک‌تر می‌نماید. این باعث می‌شود که بازتاب کاهش یابد و صفحه نمایش روی ساعت فرم بهتری داشته باشد.

سایر تغییرات اشاره شده در این گزارش عموما به موارد داخلی اشاره دارند. پردازنده سریعتر و اتصال اولترا واید بند U1، از جمله این تغییرات هستند. با تراشه U1، اپل واچ می‌تواند به عنوان کلید دیجیتال ماشین استفاده شود و Find My آن نیز بهتر کار کند. این گزارش ادعا می‌کند که نسل بعدی اپل واچ SE در سال ۲۰۲۲ رونمایی خواهد شد.

شایعه شده بود که اپل یک سنسور جدید برای اندازه گیری دمای بدن به اپل واچ سری ۷ اضافه می‌کند اما به نظر می‌رسد این موضوع به اپل واچ سری ۸ موکول شده است. شایعات همچنین حاکی از اضافه شدن یک سنسور جدید برای اندازه گیری میزان قند خون به روش غیر تهاجمی بودند که طبق گزارش جدید، ما چندین سال با ارائه این فناوری فاصله داریم.

از طريق بلومبرگ
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.