پرو موس : طرح مفهومی جذاب از مجیک موس پرو

در چند سال اخیر اپل از نسخه پرو دستگاه‌های مختلف خود رنمایی کرده است. ما آیفون پرو، آیپد پرو و آیمک پرو را مشاهده کرده‌ایم. به تازگی یک طرح مفهومی از مجیک موس پرو منتشر شده که با یک طراحی جذاب، پشتیبانی از جسچرها با سایدبار تپتیک و قابلیت استفاده در هنگام شارژ همراه است.

این کانسپت توسط Vincent طراحی شده و در Behance به اشتراک گذاشته شده است. طراح مجیک موس پرو یا موس پرو، می‌گوید که مجیک موس فعلی زیبا است اما جای پیشرفت زیادی دارد. Vincent تلاش کرده که نقص‌های مجیک موس را برطرف کند و برخی ویژگی‌های جدید را به آن اضافه نماید.

این طرح مفهومی که پرو موس نام دارد با شکل ارگونومیک خود برای هر دو دست طراحی شده است. در طراحی کانسپت پایبندی به زبان طراحی مینیمالیستی اپل دیده می‌شود. موس‌های سنتی برای راست دست‌ها عموما طراحی می‌شوند اما موس پرو به گونه‌ای طراحی شده که با هر دو دست به سادگی بتوان از آن استفاده کرد.

در طرح مفهومی پرو موس یا همان مجیک موس پرو، یک مجیک ترکپد و یک نوار جانبی با موتور تپتیک تعبیه شده است. با این موس می‌توانید از انگشت شست خود برای اسکرول و کلیک استفاده کنید. علاوه بر این، کاربران می‌توانند جسچرهای مختلف را برای نیازهای خود تنظیم نمایند.

بسیاری از کاربرن از محل قرار گیری پورت شارژ مجیک موس شکایت دارند. چون امکان استفاده از مجیک موس هنگام شارژ وجود ندارد اما در این طرح مفهومی پورت به جلو منتقل شده که در هنگام شارژ نیز امکان استفاده از موس باشد. همچنین یک دکمه میانی در این موس تعبیه شده که برای هنرمندان و طراح‌ها کاربردی خواهد بود.

کانسپت مجیک موس پرو

منبع Behance
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.