طرح مفهومی آیفون ۱۴ پرو با iOS 16

احتمالا سری آیفون ۱۴ نسبت به نسل قبلی خود ارتقای قابل توجهی محسوب نمی‌شود اما در مدل‌های پرو شاهد طراحی جدید پنل جلویی و دوربین ۴۸ مگاپیکسلی خواهیم بود. به تازگی یک طرح مفهومی از آیفون ۱۴ پرو به همراه iOS 16 منتشر شده که در آن صفحه نمایش همیشه روشن نیز به چشم می‌خورد.

غول کوپرتینویی می‌تواند سری گوشی جدید خود را در ۱۵ یا ۱۶ شهریور معرفی کند و مدت زیادی را منتظر نسل بعدی آیفون نخواهیم بود. اخیرا تصاویری از آیفون ۱۴ پرو با رنگ Midnight توسط @AR72014 منتشر شده که می‌تواند به آن چیزی که اپل معرفی می‌کند، بسیار شبیه باشد.

این اولین باری نیست که ما تصاویر مفهومی آیفون ۱۴ پرو را می‌بینیم و به دفعات نیز تصاویر این چنینی منتشر شده‌اند. اما نکته جدید در این تصاویر آیفون ۱۴ پرو، حضور iOS 16 است که اکنون به صورت آزمایشی در دسترسی کاربران می‌باشند.

طرح مفهومی آیفون 14 پرو

اولین چیزی که در این تصاویر جلب توجه می‌کند، بریدگی‌های دایره و بیضی شکل است که جایگزین بریدگی یک قسمتی فعلی می‌شود و فیس آیدی و دوربین جلو را در خود جای می‌دهد. این تصاویر فقط جلوی گوشی را نشان می‌دهد و سنسور بزرگتر ۴۸ مگاپیکسلی و سیستم دوربین بزرگتر شده به چشم نمی‌خورد.

در این طرح مفهومی توجه زیادی به ویژگی‌های مبتنی بر نرم افزار شایعه شده؛ مانند صفحه نمایش همیشه روشن که اطلاعاتی مانند تاریخ، زمان و نوتیفیکیشن‌ها را نشان می‌دهد. همچنین بخوانید: هدست AR/MR اپل در ابتدای ۲۰۲۳ معرفی می‌شود .

اپل همچنین لاک اسکرین را اصلاح کرده و ویجت‌ها با قابلیت به روزرسانی زنده را اضافه کرده است. با این ویژگی می‌توان کارهای بسیاری کرد و به طور مثال، نتایج یک بازی فوتبال را به صورت زنده در لاک اسکرین داشت.

طراحی جدید پنل جلویی و دوربین اصلی با وضوح بالاتر در مدل‌های آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس حضور دارند. سایر تغییرات شایعه شده برای مدل‌های پرو تراشه جدید، رم سریع‌تر و قیمت بالاتر نسبت به نسل قبلی است. آیا این تغییرات آیفون ۱۴ پرو را به بهترین گوشی هوشمند سال ۲۰۲۲ تبدیل می‌کند؟ باید برای پاسخ به این سوال منتظر باشید.

آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ مکس یک ارتقای کوچک نسبت به نسل قبلی محسوب می‌شوند اما احتمالا دوربین جلوی بهتر و رم بیشتری را ارائه خواهند داد.

کانسپت آیفون 2022 با iOS 16

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.