آیفون ۱۴ پرو با وجود افزایش قیمت همچنان حافظه ۱۲۸ گیگابایتی دارد

طبق یک گزارش جدید، ارزان‌ترین مدل آیفون ۱۴ پرو ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی دارد، در صورتی که پیش از این گفته می‌شد با توجه به افزایش قیمت نسل بعدی آیفون، حدافل ظرفیت این آیفون ۲۵۶ گیگابایت خواهد بود.

با نزدیک شدن به عرضه سری آیفون ۱۴، شایعات بیشتر و بیشتری در حال انتشار هستند. در حالی که می‌دانیم اپل قصد دارد آیفون ۱۴ پرو با تراشه سریع‌تر A16 بایونیک، طراحی جدیدتر و بریدگی کوچکتر، دوربین بهبود یافته و رم سریع‌تر عرضه نماید، شایعه جدید حاکی از آن است که نسخه پایه آن تنها ۱۲۸ گیگاباین حافظه داخلی دارد. همچنین بخوانید: شروع رویداد اپل با آهنگ ایرانی !

جف پو، تحلیلگر Haitong International در یادداشت خود گفته که آیفون‌های پرو سری ۱۴ با حداقل حافظه ۱۲۸ گبگابایت عرضه می‌شوند در صورتی که TrendForce پیش از این گفته بود که ۲۵۶ گیگابایت حافظه مدل پایه آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس است.

او می‌گوید که آیفون ۱۴ پرو با همان ظرفیت‌های آیفون ۱۳ پرو یعنی ۱۲۸ گیگابایت، ۲۵۶ گیگابایت، ۵۱۲ گیگابایت و ۱ ترابایت در دسترس خواهد بود. او همچنین پیش بینی کرده که اپل در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ حدود ۹۱ میلیون آیفون را عرضه خواهد کرد.

بر اساس برررسی زنجیره تامین برنامه ساخت ۹۱ میلیون آیفون پیش بینی شده است و با در نظر گرفتن ۸۴ میلیون آیفون ۱۳ در مدت زمان مشابه سال گذشته، به نظر نمی‌رسد که مانعی بر سر افزایش تولید باشد و مشکل مهمی در زنجیره تامین وجود ندارد. مورد مهم بعدی درباره نسل بعدی آیفون قیمت و زمان عرضه به بازار است. همچنین ببینید: ویدیو تبلیغاتی اپل : شخصی سازی لاک اسکرین iOS 16 .

مینگ چی-کو، تحلیلگر شناخته شده اپل گزارش داده که گوشی‌های هوشمند پرچمدار ۲۰۲۲ اپل ممکن است افزایش قیمت داشته باشند. این یعنی آن‌ها با قیمت بالاتری نسبت به آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس سال گذشته عرضه می‌شوند.

این پیش بینی کو برای قیمت ، منجر به آغاز گمانه زنی برای افزایش حافظه پایه آیفون ۱۴ پرو به ۲۵۶ گیگابایت شد اما اکنون به نظر می‌رسد که چنین نیست. طبق گزارشات، افزایش قیمت به خاطر تورم جهانی، ویژگی‌های جدید و اختلالات زنجیره تامین است.

از طريق MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.