کانسپت آیفون استودیو : ترکیبی جذاب از آیفون و مک استودیو

یک طرح مفهومی جدید به نام آیفون استودیو منتشر شده و یک آیفون با طراحی الهام گرفته از مک استودیو را به تصویر می‌کشد. این رندرها توسط Antonio de Rosa ساخته شد‌اند و یک طراحی جذاب با سیستم دوربین جدید، پورت USB-C و موارد دیگر را به نمایش می‌گذارد.

این طراح، کانسپت‌های مختلفی را منتشر کرده که دوربین Apple ProCam با رزولوشن ۸K یکی از آن موارد است. او همچنین رندرهایی از هدست AR اپل ساخته است.

دروزا در جدیدترین طراحی خود، آیفون استودیو را به تصویر کشیده که با زیبایی مک استودیو مطابقت دارد. این گوشی با ویژگی‌های مختلفی مانند دوربین پرو، صدای سه بعدی، USB-C، تراشه A16 اولترا و لنز پریسکوپ همراه است.

حضور USB-C در آیفون یک موضوع داغ در محافل اپلی است. دیدن این پورت در آیفون جالب است، حتی اگر صرفا یک طرح مفهومی باشد. در حال حاضر هیچ نشانه‌ای از علاقه اپل به حضور پورت USB-C در آیفون وجود ندارد، حتی اگر اتحادیه اروپا به عنوان یک استاندارد اپل را تحت فشار قرار دهد.

در این طرح مفهومی سیستم دوربین افقی در نظر گرفته شده و دارای لنز پریسکوپ است که ما را به یادگوگل پیکسل ۶ می‌اندازد. ما در گزارشات مختلف نیز حضور لنز پریسکوپ در نسل‌های آینده آیفون را داشته‌ایم. این سیستم دوربین نسبت به دوربین فعلی آیفون، برآمدگی کمتری دارد. آیفون استودیو دارای صدای سه بعدی است و مجموعه‌ای از اسپیکرها دور آن حضور دارند که بسیار شبیه به پنجره خنک کنند مک استودیو هستند.

با این حال همه چیز این طرح مفهومی جذاب نیست. دکمه‌های صدا و پاور جلوه خوبی در این آیفون ندارند. نظر شما در مورد این کانسپت چیست؟

از طريق Antonio de Rosa
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.