اپل واچ سری ۸ در سه اندازه عرضه خواهد شد

طبق اطلاعات ارائه شده جدید، اپل واچ سری ۸ در سه اندازه و با صفحه نمایش بزرگتر به دست کاربران خواهد رسید. این اطلاعات از سوی راس یانگ منتشر گردیده، که فردی شناخته شده در حوزه صفحه نمایش است.

در حال حاضر بزرگترین مدل صفحه نمایش اپل واچ مربوط به نسخه ۴۵ م.م سری ۷ است که ۱.۹ اینچ می‌باشد. بزرگترین نسخه نسل قبلی اپل واچ، با صفحه نمایش ۱.۷۸ اینچی همراه بود که البته حاشیه‌های صفحه نمایش بیشتری نیز داشت. در واقع اطلاعات ارائه شده جدید، اندازه صفحه نمایش اپل واچ سری ۸ مشخص نکرده و به طور کلی به آن اشاره کرده است.

با این وجود نمی‌توانیم این گزارش را زیاد جدی بگیریم، چون اپل واچ سری ۷، اولین مدل در سه سال اخیر است که صفحه نمایش بزرگتری را به همراه دارد و اپل علاقه چندانی به تغییرات این چنینی پشت سر هم ندارد.

همچنین بخوانید:

وی همچنین نگفته که نسخه سوم کجای سری جای دارد. اپل قبلا مدل‌های ۳۸ و ۴۲ میلی متری نیز فروخته است.

بسیاری از صاحب نظران این حوزه کاملا مطمئن بودند که اپل واچ سری ۷، با یک طراحی تخت همراه است که این اتفاق نیفتاد. اکنون همه می‌گویند که این اتفاق قطعا در اپل واچ سری ۸ می‌افتد.

اپل ممکن است در سال آینده میلادی، سه ساعت مختلف به بازار عرضه کند: اپل واچ سری ۸، نسل بعدی اپل واچ SE و یک ساعت مقاوم‌تر که برای ورزشکاران طراحی شده است.

اپل واچ سری ۸ با ویژگی‌های جدید سلامتی از جمله سنسور دمای بدن، ویژگی‌های مرتبط با باروری و بهبود نظارت بر ضربان قلب و ردیابی خواب همراه است. مدل‌های بعدی نیز ممکن است نظارت غیر تهاجمی روی قند خون و ابزار انداره گیری فشار خون را نیز داشته باشند.

اپل واچ در سال ۲۰۲۰ حدود ۶۵ درصد از درآمد جهانی ساعت‌های هوشمند را به خود اختصاص داد و مدل‌ها و اندازه‌های بیشتر، می‌تواند به حفظ این موقعیت اپل کمک کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.