سه مدل اپل واچ در سال ۲۰۲۲ معرفی خواهد شد

مینگ-چی کو، تحلیلگر صاحب نام اپل، در گزارش تازه خود به اپل واچ ۲۰۲۲ پرداخته است. به گفته وی برای اولین بار، اپل سه مدل اپل واچ را در سال ۲۰۲۲ معرفی و روانه بازار می‌کند.

اولین مدل اپل واچ سری ۸ می‌باشد که طبق شایعات موجود، با سنسور دمای بدن همراه است. مدل دوم اپل واچ SE جدید می‌باشد و تازه‌ترین عضو خانواده یک مدل مقاوم است که می‌تواند برخی از کاربران را بیش از پیش به سمت اپل واچ بکشاند.

اپل واچ سری ۸

در مورد اپل واچ سری ۸، کو تنها یک اصل بدیهی را تایید کرده است؛ عرضه یک مدل جدید در سال ۲۰۲۲، درست مانند سال‌های گذشته!

متاسفانه جدا از این موضوع، کو جزئیاتی را در مورد اپل واچ سری ۸ ارائه نمی‌دهد. در آستانه عرضه اپل واچ سری ۷ این تحلیلگر گفته بود که مدل جدید با لبه‌های صاف مانند آیفون رونمایی می‌شود اما این اتفاق نیفتاد و اپل واچ سری ۷ در واقع منحنی‌تر از نسل‌های قبلی خود است.

تنها شایعه‌ای که اغلب تحلیلگران با آن موافق هستند، حضور سنسور دمای بدن در اپل واچ سری ۸ است که امکان جمع آوری داده‌های جدید سلامتی و تناسب اندام را فراهم می‌کند.

در حال حاضر Fitbit Sense یکی از دستگاه‌های محبوب است که با سنسور اختصاصی اندازه گیری دما همراه می‌باشد و دمای پوست شما را هر شب اندازه گیری می‌کند.

نسخه مقاوم اپل واچ

کو همچنین تایید می‌کند که نسخه مقاوم اپل واچ در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود. انتظار می‌رود که با توجه به مولفه مقاومت، طراحی متفاوتی با اپل واچ‌های فعلی داشته باشید و احتمالا شبیه به کاسیو G-shock باشد.

بلومبرگ به عنوان یکی دیگر از منابع مورد اعتماد در گزارش خود به نسخه مقاوم اپل واچ پرداخته بود و آن را Apple Watch Explorer معرفی کرد. این محصول برای ورزش‌های خشن مانند کوهنوردی و صخره نوردی مناسب است.

اپل واچ SE 2022

در نهایت به اپل واچ نسبتا ارزان قیمت می‌رسیم که در سال ۲۰۲۲ معرفی می‌شود.

درباره این محصول جزئیات زیادی وجود ندارد اما اپل تا کنون ویژگی صفحه نمایش همیشه روشن را از اپل واچ ارزان خود دور نگه داشته است. احتمالا این رویه برای اپل واچ SE 2022 نیز ادامه می‌یابد. این دستگاه سریع‌تر از نسل قبلی خود خواهد بود و احتمالا چند ویژگی ردیابی سلامت و تناسب اندام بیشتر را به همراه دارد، اما صفحه نمایش همیشه روشن به آن اضافه نمی‌شود و همچنان آن را در مدل‌های پرچم دار شاهد خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.