کاور ایرپاد پرو ؛ واقعیت یا شایعه؟

ما در نسخه‌های آزمایشی iOS 13.2 با آیکون ایرپاد که ویژگی حذف نویز را دارد، روبرو شده‌ایم. در حال حاضر یک تولید کننده لوازم جانبی کاوری را برای قاب ایرپاد پرو طراحی کرده است.

شرکت ESR  این کاورها را تولید کرده و نام این هندزفری بی‌سیم را ایرپاد پرو در نظر گرفته است. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید قاب نسبت به ایرپادهای فعلی بزرگتر است و به نظر می‌رسد که برای جای دادن ایرپاد با سری‌های لاستیکی آن است. انتظار می‌رود که اپل ایرپادهای جدید را در اواخر سال جاری میلادی یا اوایل سال آینده میلادی عرضه کند. ایرپاد پرو دارای دو ویژگی مقاومت در برابر آب و حذف نویز است که ایرپادهای فعلی فاقد آن‌ها هستند.

نمی‌توان صحت این کاور را تایید یا تکذیب کرد. ممکن است ESR از طریق زنجیره تامین اپل به قاب ایرپاد نسل بعدی دسترسی پیدا کرده و یک کاور را برای آن تولید نموده است. از طرف دیگر هم ممکن است صرفا بر اساس شایعات و برای سرزبان انداختن نام این شرکت باشد.

انتظار می‌رود که ایرپاد پرو دارای ویژگی حذف نویز و مقاومت در برابر آب باشد. جدای از این، سری‌های لاستیکی ارگونومی بهتری را به همراه دارند. همانطور که پیش بینی می‌کنید، این ایرپاد قیمت بالاتری هم دارد. مشخص نیست که اپل تولید ایرپادهای فعلی را ادامه می‌دهد یا کلا به نسخه جدید روی می‌آورد. اپل معمولا هر ساله در ماه مارس یک رویداد را برگزار می‌کند، ممکن است ایرپاد جدید در این رویداد معرفی گردد. اگر در آن رویداد معرفی نشود، احتمالا اپل طی یک کنفرانس مطبوعاتی از نسل جدید ایرپاد رونمایی نماید.

منبع MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.