ایرپاد پرو با قیمت ۲۵۰ دلار معرفی خواهد شد

طبق گزارش جدیدی که از چین منتشر شده، ایرپاد پرو اپل به زودی و با قیمت ۲۵۰ دلار به بازار عرضه می‎شود. طی این گزارش، ایرپاد پرو تا اواخر ماه جاری میلادی، یعنی کمتر از دو هفته دیگر، به بازار عرضه خواهد شد، چون قبلا تولید عمده آن آغاز شده است.

ایرپاد جدید برای تهویه بهتر دارای طراحی کاملا فلزی است. آن‌ها همچنین از دریچه‌های هوا برای ویژگی حذف نویز بهره می‌برند.

ایرپاد پرو با قیمت ۲۴۹ دلار با برچسب پرو به معنای حرفه‌ای به دست کاربران می‌‌رسد. اپل در کنار آن همچنان به فروش ایرپاد معمولی با قیمت ۱۵۹ دلار ادامه می‌دهد.

ما گزارش‌های معددی از منابع مختلف داشته‌ایم که اپل ایرپاد نسل بعد را با ویژگی حذف نویز، طراحی جدید و قیمت بالاتر روانه بازار خواهد کرد. ما حتی نشانه‌هایی از ایرپاد جدید با قابلیت حذف نویز در نسخه آزمایشی iOS 13.2 داشتیم. با این حال گزارشات اغلب به اوایل سال آینده میلادی برای عرضه نسل بعدی ایرپاد اشاره داشتند. اپل امسال ایرپاد ۲ را معرفی کرده است. ایرپاد ۲ با عمر باتری طولانی‌تر، تراشه H1، تاخیر کمتر و قاب با ویژگی شارژ بی‌سیم معرفی شد.

اگر اپل قصد عرضه ایرپاد پرو را در سال جاری میلادی داشته باشد، دوست دارد آن را در یک رویداد رسانه‌ای معرفی کند. این رویداد رسانه‌ای می‌تواند همان رویداد معرفی مک بوک پرو و iMac جدید باشد. با این حال تا این لحظه اپل هیچ دعوتنامه‌ای را برای کنفرانس احتمالی اکتبر ارسال نکرده است.

بازار ایربادهای بی‌سیم از زمان عرضه اولین نسل ایرپاد تغییر زیادی کرده است. با وجود اینکه همچنان ایرپاد بر بازار مسلط است، اما محصولات دیگری هم با ویژگی‌های قابل توجه همانند حذف نویز، مقاومت در برابر آب و کیفیت صدای بهتر در دسترس هستند. اپل با معرفی ایرپاد پرو می‌تواند مطمئن شود که ایرپاد از رقابت عقب نخواهد ماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.