ایرپاد ۳ با قابلیت مقامت در برابر آب اواخر سال جاری میلادی معرفی می‌شود

0 603

تحلیلگر Wedbush، آقای Daniel Ives، معتقد است که اپل اواخر سال جاری میلادی ایرپاد ۳ را معرفی می‌کند. این هدفون بی‌سیم با طراحی جدید و ویژگی مقاومت در برابر آب، قیمت بالایی دارد.

اپل امسال یک ایرپاد جدید را رونمایی کرد که تغییرتا آن عمدتا مربوط به بهبود عمر باتری و کاهش تاخیر بود. هیچ پیشرفتی از نظر طراحی یا بهبود کیفیت صدا در این مدل صورت نگرفته بود. ایرپاد ۲ قرار بود که سال گذشته میلادی عرضه شود اما اپل به دلایلی عرضه آن را به تاخیر انداخت.

ما مدت‌هاست که شایعاتی مبنی بر کار اپل روی یک ایرپاد جدید که در مقابل آب مقاوم است، می‌شنویم. این ایرپاد همچنین دارای طراحی جدیدی است که باعث بهتر قرار گرفتن هدفون در گوش می‌شود. در گزارش‌های قبلی ادعا شده بود که ایرپاد ۳ دارای ویژگی حذف نویر است که Daniel Ives در یادداشت خود به آن هیچ اشاره‌ای نکرده است.

اپل در حال حاضر Powerbeats Pro را تحت برند Beats به بازار عرضه کرده که کیفیت صدای عالی، مقاومت در برابر آب و جای گیری بهتر در گوش را در مقایسه با ایرپاد دارد. با این حال آن‌ها بزرگتر از ایرپاد هستند و کابردی نسبتا متفاوت دارند.

کاملا محتمل است که اپل همانند سال گذشته به خاطر مشکلات مربوط به تولید، عرضه ایرپاد ۳ را نیز با تاخیر انجام دهد. در غیر این صورت، با توجه به محبوبیت بالای این هدفون بی‌سیم، چند ماه اول عرضه موجودی اپل جوابگوی تقاضا نخواهد بود.

منبع Ped30
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.