ایرپاد پرو ۲ با طراحی و ویژگی‌های جدید

انتظار می‌رود ایرپاد پرو ۲ قبل از پایان سال ۲۰۲۲ معرفی شود. پیش از این معرفی، سایت ۵۲audio تصاویری را از ایرپاد پرو ۲ منتشر کرده که طراحی جدید این محصول را نشان می‌دهند.

سایت ۵۲audio، پیش از این تصاویر دقیق طراحی ایرپاد ۳ را قبل از معرفی رسمی، منتشر کرده بود.

تغییرات طراحی ایرپاد پرو ۲

طراحی ایرپاد پرو ۲ با طراحی نسل فعلی ایرپاد پرو متفاوت است اما نه زیاد. شایعات اولیه حاکی از آن بود که اپل از طراحی مشابه Beats Studio Buds استفاده می‌کند که ساقه به طور کلی حذف می‌گردد، اما تصاویر تازه نشان می‌دهد که ساقه هنوز وجود دارد.

برای کیس شارژ، این تصاویر حضور Find My را در قاب نسل بعدی ایرپاد پرو تایید می‌کند. در پایین قاب مجموعه‌ای از سوراخ‌ها شبیه به دریچه بلندگو دیده می‌شود. این حفره‌ها می‌تواند برای بلندگوی اختصاصی قاب باشد تا با پخش صدا، آن را راحت‌تر پیدا کنید. همچنین بخوانید: صدای ایرپاد شما کم شده؟ ۱۹ روش برای افزایش صدای ایرپاد .

نکته قابل توجه دیگر، درگاه شارژ است. از روی تصاویر نمی‌توان تشخیص داد که از لایتنینگ استفاده شده یا USB-C، اما طبق اطلاعات منتشر شده از افشاگران قابل اعتماد، لایتنینگ در ایرپاد پرو ۲ حضور دارد. گزارشات مختلف نشان می‌دهد که اپل در سال ۲۰۲۴ پورت USB-C را در آیفون قرار می‌دهد و حضور این پورت در ایرپاد پرو ۲ نیز یک پوئن مثبت است.

در کنار قاب شارژ ایرپاد پرو ۲ نیز یک چیز جدید دیده می‌شود. به نظر می‌رسد که یک سوراخ برای وصل کردن ایرپاد به بند در نظر گرفته شده است. با این تغییر دیگر نیازی به خرید قاب محافظ ایرپاد برای آویزان کردن آن به چیزی نیستید.

ویزگی‌های ایرپاد پرو 2

ویژگی‌های نسل دوم ایرپاد پرو

انتظار می‌رود که اپل به جای پیاده سازی یک طراحی جدید رادیکالی، قابلیت‌های بیشتری به این محصول اضافه کند. گفته می‌شود ایرپادهای آینده دارای تراشه صوتی H1 جدید با قابلیت پخش ALAC و پشتیبانی از کدک LC3 است. کدک LC2 مبتنی بر بلوتوث ۵.۲ می‌باشد که با وجود بهبود کیفیت صدا، انرژی کمتری مصرف می‌کند.

طبق این گزارش، اپل می‌تواند ویژگی‌های مرتبط با سلامتی مانند اندازه گیری دما و سنجش ضربان قلب را در ایرپاد پرو ۲ اضافه کند. با این حال تصاویر، سخت افزاری را نشان نمی‌دهند که بتواند ویژگی‌های مرتبط با سلامت به ایرپاد اضافه کند. همچنین بخوانید: ایرتگ وسایل ۷ هزار دلاری یک عکاس را برگرداند .

همچنین گفته شده که سوراخ‌های موجود در تصویر می‌توانند میکروفون باشند زیرا ایرپاد پرو ۲ می‌تواند به عنوان سمعک عمل کند. صدا از طریق کیس شارژ گرفته می‌شود و به گوشی‌های ایرپاد منتفل می‌گردد. بنابراین اگرچه تصاویر دقیق به نظر می‌رسند اما جزئیات ارائه شده همراه با آن را نمی‌توان چندان جدی در نظر گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.