طراحی و اندازه صفحه نمایش آیفون ۱۵

شایعات در دنیا هرگز متوقف نمی‌شوند. اگرچه چند ماه با معرفی سری آیفون ۱۴ فاصله داریم، اما شایعاتی در مورد آیفون ۱۵ مطرح شده است! قبلا گزارشی را مبنی بر اینکه آیفون ۱۵ پرو مکس با لنز پریسکوپ همراه است را پوشش دادیم و اکنون جزئیات دیگری در مورد طراحی و اندازه صفحه نمایش آیفون ۲۰۲۳ مطرح شده است.

این شایعه در قالب گزارشی  منتشر شده و برخی از مشخصات صفحه نمایش آیفون ۱۴ و همچنین سری آیفون ۱۵ را در بر می‌گیرد. طبق این گزارش، اپل برای صفحه نمایش سری آیفون ۱۵ از دو حفره استفاده می‌کند.

انتظار می‌رود که در آیفون ۱۴ پرو دو حفره دایره و بیضی شکل برای دوربین و فیس آیدی تعبیه گردد و در گزارش جدید گفته شده تمام مدل‌های سری آیفون ۱۵ با این طراحی همراه هستند.

همچنین اطلاعاتی در مورد اندازه صفحه نمایش سری آیفون ۱۵ ارائه شده است. به گفته Omdia، منتشر کننده این گزارش، اپل برای دو سال متوالی اندازه‌ها را حفظ میکند ولی آیفون ۱۴ و آیفون ۱۵ معمولی استثنا هستند. اندازه نمایشگر این دو محصول از ۶.۰۶ (اندازه فعلی نمایشگر آیفون ۱۳) به ۶.۱۲ اینچ می‌رسد.

تغییر نکردم ابعاد در سری آیفون ۱۴ و سری آیفون ۱۵ می‌تواند به معنای ثابت بودن وضوح تصویر نیز باشد. Omdia همچنین فکر می‌کند که اپل در زمینه دوربین‌های زیر صفحه نمایش و فناوری فیس آیدی از رقبا عقب مانده است و تا سری آیفون ۱۶ خبری از انتقال این قطعات به زیر صفحه نمایش نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.