ایرتگ وسایل ۷ هزار دلاری یک عکاس را برگرداند

از زمان عرضهT ایرتگ ۳۰ دلاری ثابت کرده که برای یافتن دارایی‌های با ارزش افراد مختلف کارآمد است. ایرتگ به تازگی توانسته به یک عکاس کمک کند تا وسایل دزدیده شده خود به ارزش حدود ۷ هزار دلار را پیدا کند که مبلغ قابل توجهی برای این عکاس ساکن استرالیا محسوب می‌شود.

با وجود گزارش‌های مختلف از سو استفاده از ایرتگ برای ردیابی اشخاص، این محصول می‌تواند برای موارد مهمی مانند ردیابی خودرو، کوله پشتی، کیف پول و … مورد استفاده قرار گیرد. گراهام تایت نیز از این ردیاب استفاده نموده و توانست که وسایل دزدیده شده خود را به دست بیاورد. این عکاس ساکن سیدنی با ماشین در حال سفر بوده که تجهیزاتش از ماشین وی زمانی که در یک هتل پارک بوده، به سرقت رفته است.

خوشبختانه این عکاس یک ایرتگ در کیف لپ تاپ خود داشته و دیگری به دوربینش متصل بوده است که هر دو به سرقت رفتند. این عکاس زمانی که متوجه سرقت شد سریعا به سراغ برنامه Find My در آیفون خود رفته و بلافاصله توانست موارد گم شده را پیدا کند. با کمک پلیس، او توانست تمام وسایل دزدیده شده از جمله کیف پول، دوربین، لپ تاپ و GoPro خود را به دست آورد.

آشنایی با ایرتگ

اگر با نحوه کار ایرتگ آشنا نیستید به طور خلاصه؛ این محصول یک ردیاب اشیاء است که از بلوتوث و فناوری اولترا وایدبند استفاده می‌کند تا بتوانید به سرعت و دقیق اشیاء قیمتی شما را پیدا کند. اگر به وسایل خود ایرتگ متصل کرده باشید، از طریق شبکه Find My اپل قابل ردیابی هستند. این شبکه از دستگاه‌های مختلف اپل مانند آیفون و آیپد تشکیل شده و مکان ایرتگ را به صورت ناشناس شناسایی و به صاحب اصلی آن اطلاع می‌دهد.

اگرچه در موارد مختلفی از ایرتگ برای ردیابی اشخاص استفاده شده، اما اپل با شیوه‌های مختلف سعی در مقابله با استفاده سو از ایرتگ دارد. این کمپانی اقدامات ضد تعقیب مختلفی را روی ایرتگ پیاده کرده و در آینده نیز با آپدیت بهتر خواهد شد.

از طريق 9News
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.