چهارمین نسخه آزمایشی iOS 13.2، iPadOS 13.2، tvOS 13.2 و watchOS 6.2 بتا ۵

مطابق انتظار iOS 13 به روزرسانی می‌شود و اپل در حال حاضر نسخه‌های آزمایشی آپدیت نسبتا بزرگ بعدی را برای توسعه دهندگان و تست کننده‌های عمومی عرضه می‌نماید. اپل به تازگی چهارمین نسخه آزمایشی iOS 13.2 را برای توسعه دهندگان و تست کننده‌های عمومی عرضه کرده است.

لازم به ذکر است که iOS 13.2، همانند iOS 13.1 باگ‌ها را رفع و عملکرد کلی را بهبود می‌بخشد اما حامل یک ویژگی جدید برای آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس است. این ویژگی دیپ فیوژن _Deep Fusion_ نام داد و باعث می‌شود کیفیت تصاویر ثبت شده توسط نسل آخر آیفون به طور چشم گیری بهبود یابند.

چهارمین نسخه آزمایشی iOS 13.2 برای توسعه دهندگان ثبت شده در دسترس است. پس از نصب پروفایل مربوطه این به روزرسانی به صورت OTA یا دریافت فایل فریمور در دسترس است.

اپل همچنین چهارمین نسخه آزمایشی iPadOS 13.2 را در دسترس توسعه دهندگان قرار داده است. علاوه بر این tvOS 13.2 بتا ۴ با هدف رفع اشکالات و بهبود کلی عملکرد منتشر شده و یک آپدیت جزئی است.

پنجمین نسخه آزمایشی watchOS 6.1 نیز برای توسعه دهندگان ثبت شده اپل در دسترس است. این به روزرسانی مشکلات موجود در watchOS 6 را برطرف می‌کند و عملکرد ساعت را بهبود می‌یابد.

اگر تغییر مهمی در نسخه‌های آزمایشی گفته شده یافت شد، قطعا به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.